Icebreaker – firma odzieżowa dla wymagających

icebreaker

icebreakerOd bardzo wielu lat na rynku odzieżowym działa firma Icebreaker. To firma, która jest potentatem w dziedzinie odzieży produkowanej w naturalny sposób ze specjalnych włókien uzyskiwanych ze specyficznego gatunku owczej wełny. To przędza merynosów odpowiada za wysoką jakość produktów tej firmy. Przędza ta to nic innego jak wełna ze specjalnego gatunku owiec. Ich wełna posiada niesamowite wręcz właściwości i znacząco różni się od wełny pozyskiwanej z klasycznie nam znanych owiec.

Wełna merynosowa posiada niezwykłą strukturę, która jest niemal idealnie gładka. Dzięki temu nosząc ubrania produkcji icebreaker pozbędziemy się nieprzyjemnego efektu drapania, który wywołuje oczywiście struktura zwyczajnej i znanej od wieków wełny owczej. Z powodu tych właśnie nieprzyjemnych doznań mało kto lubi nosić ubrania wykonane z klasycznej wełny. Jeżeli jednak taka osoba wypróbuje odzież produkowaną przez icebreaker błyskawicznie zmieni zdanie na ten temat. Ta odmiana wełny jest doskonale termoaktywna. Nie pozwoli nam na zbytnią utratę temperatury ciała. Działa dokładnie tak samo jak sztucznie produkowana odzież termoaktywna, która jednak nie jest tworzona w sposób naturalny w przeciwieństwie do produktów icebreaker. Do najpopularniejszej odzieży należy oczywiście odzież outdoorowa, oraz bielizna. W ich przypadku najbardziej sprawdzi się stosowanie takiej nowoczesnej wełny. Gładka struktura tkaniny sprawia, że jest ona niezwykle przyjemna w dotyku, nie gryzie naszego ciała, ponieważ nie ma struktury chropowatej, a na dodatek jej noszenie to doskonała izolacja termiczna przed warunkami panującymi wokół nas. Dlatego też produkty icebreaker są doskonałe zarówno na sezon letni, jesienny jak i nawet na ostrą zimę. W tym ostatnim przypadku godna polecenia jest niezwykle ciepła, oraz zdrowa bielizna icebreaker produkowana z owczej wełny.

Wybór produktów icebreaker to postawienie na wysoką jakość, nowoczesny produkt i oczywiście pełną wygodę. Korzystając chociażby z bielizny wyprodukowanej z tego specjalnego rodzaju wełny będziemy mieli pewność, że nasze ciało nie zmarznie, a my nie będziemy czuli podrażnień, jakie zwykle wywołuje noszenie klasycznej i znanej praktycznie od zarania dziejów wełny owczej. Ta odmiana wełny jest zupełnie inna od tego co znaliśmy do tej pory. Specjalny gatunek owiec zapewnia wełnę jakiej wcześniej nie widział świat. Tkanina wykonana na bazie tej właśnie wełny posiada właściwości termiczne, znacznie lepiej odprowadza pot i nie chłonie nieprzyjemnych zapachów. Na dodatek jest to rozwiązanie przyjemne w dotyku. Chodzenie w tak doskonałej odzieży będzie dla nas czystą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *