Kaski rowerowe Bolle dla wymagających

kaski rowerowe na lato

Kaski rowerowe marki Bolle to produkty dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Stworzone z myślą o rowerzystach czynnie uprawiających sport, zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. To, co charakteryzuje je na tle innych, konkurencyjnych firm to przede wszystkim odpowiednia wentylacja zapewniająca cyrkulację powietrza, zwiększona wytrzymałość na uszkodzenia, stabilizacja, właściwe parametry aerodynamiczne oraz aspekty związane z designem oraz komfortem użytkowania. Mając w zanadrzu tak wyposażony kask zyskujemy pewność, że uprawianie naszego ulubionego sportu jest nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim wygodne.

kask rowerowy na weekend

Oczekiwania wobec kasków rowerowych

Kaski rowerowe Bolle zostały zaprojektowane ściśle według potrzeb i oczekiwań użytkowników. Odpowiednio rozmieszczone otwory wentylacyjne wraz z możliwością ich indywidualnej wentylacji przekładają się na parametry cyrkulacyjne. Do tego miękka wyściółka dostosowana zarówno do wysokich, jak i niskich temperatur czy system regulacji obwodu głowy – to czynniki szalenie ważne, od których w szczególności zależy komfort jazdy. Ciekawostką jest fakt, że kaski rowerowe Bolle są również wyposażone w diody LED, które zwiększając widoczność na drodze, bezpośrednio przekładają się na wyższy poziom bezpieczeństwa. To jednak nie koniec zalet, jakimi charakteryzuje się omawiane wyposażenie rowerowe. Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkowników, producent na kaskach umieścił oznaczenie Safety QR Code, aby w razie wypadku łatwiejsze stało się udzielenie pomocy poszkodowanemu.

Asortyment firmy jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie dla siebie coś, co najlepiej spełni jego oczekiwania. Dużą popularnością cieszy się kask rowerowy Bolle The One Mountain Bike, posiadający dwie wyściółki wewnętrzne, aby możliwe było jego użytkowanie zarówno wtedy, gdy jest ciepło, jak i podczas chłodów. Ponadto schowek na okulary słoneczne, dwupozycyjne diody LED oraz włącznik umożliwiający ich bezproblemowe uruchomienie.

Kask a kształt głowy

Inną, równie popularną grupą produktów są kaski rowerowe Bolle The One Road Standard, których cechą charakterystyczną jest zastosowanie innowacyjnych technologii. System Click-to-Fit umożliwia dostosowanie modelu do kształtu głowy, kod QR znajdujący zastosowanie w razie ewentualnego wypadku. Dostępne w sprzedaży w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno jednolitych, jak i bardziej ekstrawaganckich.

Jeśli jednak szukamy produktów z wyższej półki, wówczas kask rowerowy Bolle The One Road Premium najlepiej zobrazuje nasze oczekiwania. Oprócz standardowego wyposażenia, znajdziemy również regulowaną wentylację, dzięki której możliwe jest dopasowanie odpowiedniego dla siebie poziomu cyrkulacji powietrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *