Marzenie o białym uśmiechu blanx

Biały uśmiech jest marzeniem wielu osób, stał się wyznacznikiem sukcesu, zdrowia i pięknego wyglądu. Jak go osiągnąć? Czy jedynym rozwiązaniem są drogie i często bolesne wizyty u stomatologa? Okazuje się, że nie! Gdyż rozwiązaniem może być blanx. Jest to  pasta, która pozwala przywrócić naturalną biel zębów, którą każdy człowiek ma inną. Zawiera ona specjalnie dobrane, bo wielu badaniach składniki, które nie niszczą szkliwa,  a jednocześnie przywracają piękny, naturalny uśmiech. Co takiego jest w blanxie? Przede wszystkim wyciąg z porostu, który rośnie a Irlandii. Odkryto, ze roślina ta oprócz działania wybielającego ma działanie przeciwpróchnicze jak również zapobiega osadzania się na zębach kamienia. Co istotne substancja zawarta w tych porostach pozwala zapobiegać zapaleniom dziąseł gdyż działa antybakteryjne. Dzięki temu utrzymanie higieny jamy ustnej jest dużo łatwiejsze niż zawsze i co ważne dużo bardziej efektywne.

Blanx

Pasta blanx to pasta, które swoje właściwości wybielające zawdzięcza zawartości soli fluorowych, które oprócz tego, że wybielają zęby wzmacniają szkliwo. Jak zapewniają producenci blanx właściwości tej pasty potwierdzają różnego rodzaju badania kliniczne. Wskazują one również na zgodność tej pasty ze składem biologicznym zębów i dziąseł co powoduje, że pasta może być stosowana regularnie i nie powoduje niekorzystnych efektów ubocznych. Rygorystyczne i szczegółowe testy gwarantują, że pasta oraz składniki w niej zawarte są całkowicie bezpieczne.  Trzeba bowiem wiedzieć, że w składzie pasty znajduje się krzemionka, której małe cząsteczki powodują, że zęby są czyszczone bardzo starannie, a mikroskopijne cząsteczki dotrą w każde nawet najtrudniej dostępne miejsce.

Nie można również zapomnieć, o innych i nie mniej istotnych właściwościach pasty blanx, która posiada wyjątkowe właściwości bakteriobójcze. W praktyce pasta ta nie tylko usuwa bakterie, ale również zapobiega ich namnażaniu się i osadzaniu na płytce nazębnej. Dzięki temu zęby są czyste, zdrowe i pięknie wyglądają. Korzystając z zalet pasty blanx nie można zapomnieć o innych istotnych dla higieny jamy ustnej zabiegach. Należą do nich regularne wizyty u stomatologa, sama pasta nie pomoże gdy nie będziemy regularnie czyścić zębów oraz unikać napojów i potraw, które powodują, że na zębach pojawia się osad. Należy również ograniczyć spożywanie produktów zawierających cukier jak również zadbać o odpowiednią jakość szczoteczki do zębów, którą trzeba regularnie wymieniać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *