Gotowe komplety mebli łazienkowych

meble łazienkowe

Jeszcze kilkanaście lat temu podczas remontów łazienek wszystkim zależało przede wszystkim na stworzeniu wnętrza, w którym zmieściłoby się jak najwięcej przestrzeni typowo funkcjonalnej. Dziś jednak, dobierając do swoich potrzeb meble łazienkowe stawiamy przede wszystkim na ich estetykę oraz możliwość wyboru ciekawych aranżacji w formie zestawów.

Takie zestawy to między innymi meble łazienkowe Antado, wśród których przygotowane są specjalne komplety i kolekcje spełniające oczekiwania praktycznie każdej osoby chcącej stworzyć łazienkę nowoczesną, a przy tym modną. W ten sposób meble łazienkowe można kupić w konkretnym zestawie, który na pewno będzie do siebie pasował estetyką i wykończeniem.

Jedno- bądź dwukolorowe

meble łazienkowe Antado
Szafka łazienkowa marki Antado, źródło: Fajnalazienka.com

Jednym z podstawowym aspektów, którymi kierujemy się przy doborze mebli jest oczywiście ich kolor. Do łazienek o wiele częściej spotyka się meble jasne, np. białe, ponieważ łatwiejsze jest w ich przypadku utrzymanie czystości. Co więcej, trzeba pamiętać również o tym, że w wielu przypadkach meble łazienkowe Antado będą ustawione w łazienkach o niewielkich rozmiarach, bez naturalnego dostępu światła, przez co musimy stawiać na meble nie dające wrażenia zagracenia, a przy okazji rozjaśniające wnętrze i optycznie je powiększające. Z tego powodu meble łazienkowe Antado dostępne są właściwie w kilku wersjach kolorystycznych. Jedne z nich obejmują klasyczne meble jednokolorowe, najczęściej w jasnych barwach, z dodatkowymi akcesoriami nadającymi nuty kolorystycznej. Alternatywą są meble, w których szkielet będzie wykonany z kolorowego drewna albo utrzymany w całości w ciemnej barwie, kontrastowej do np. jasnych blatów. W ten sposób uzyskujemy ciekawy efekt wizualny, a meble wyglądają nowocześnie.

Meble wiszące… wszędzie!

Ciekawym rozwiązaniem proponowanym w ramach mebli łazienkowych Antado są zestawy mebli wiszących. Nie chodzi jednak tylko o szafki górne, które zwykle z natury są podwieszane mniej więcej na poziomie naszej głowy, ale o wszystkie meble, które nie stoją na cokołach podłogowych, tylko podwieszone są kilkanaście do kilkudziesięciu centymetrów nad podłogą. Taka forma nowoczesnych mebli może być szczególnie atrakcyjna we wnętrzach, w których zależy nam na łatwości sprzątania. Dzięki temu meble łazienkowe Antado nie blokują dostępu do całej podłogi, którą możemy łatwo zetrzeć z pomocą mopa, bez konieczności szorowania płytek na kolanach. Co więcej, marka ta oferuje również bardziej tradycyjne zestawy – dla tych, które preferują klasyczne formy mebli łazienkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *