Polska marka rowerów Dartmoor

Bardzo rzadko w Polsce stawia się na rodzime firmy – wydaje się, że to, co dobre, musi pochodzić z innych krajów. Tymczasem młode pokolenia walczą o promocję swoich produktów, które pozwalają im nie tylko aktywnie spędzać czas, ale również osiągać kolejne rekordy w różnych dziedzinach. Również znana i ceniona na całym świecie marka Dartmoor jest marką polską, stworzoną przez grupę pasjonatów, którzy kochają rowery, jazdę na nich i właśnie temu sportowi poświęcają całe swoje życie.

Sukces marki Dartmoor zawdzięcza się przede wszystkim faktowi, ze wszystkie sprzęty przez nią produkowane, tworzone są i komponowane przez pasjonatów. Z tego powodu nie ma tutaj miejsca na masową produkcję, w której ginie to, co najważniejsze – duch rywalizacji rowerowej. Sprzęt i akcesoria wykonywane przez markę Dartmoor są stworzone z myślą o osobach jeżdżących na rowerach – z tego powodu każdy może je dopasować do swoich oczekiwań oraz wymagań.

Rowery oferowane przez markę Dartmoor zdobywają sobie popularność na wielu targach rowerowych, organizowanych na całym świecie. Przeznaczone są głównie do jazdy po trudnym terenie, najczęściej sztucznych czy naturalnych torach leśnych, na których nie brakuje przeszkód. Dzięki doświadczeniu posiadanemu przez twórców marki właśnie w zakresie takiego rodzaju sportu Dartmoor zapewnia rowery nie tylko ciekawe wizualnie, ale również – a może przede wszystkim – sprawne, funkcjonalne oraz niezwykle wygodne. Wykorzystują one najnowsze technologie i sztuczki, które pozwalają na jeszcze ciekawszą oraz bardziej ekstremalną jazdę po trudnym terenie leśnym.

Prócz rowerów, marka Dartmoor posiada również szereg rozmaitych akcesoriów, z których każdy pasjonat może stworzyć swój własny rower. Akcesoria te wyróżnia ciekawa forma, nietuzinkowy wygląd korzystający z pastelowych i neonowych barw oraz przede wszystkim doskonała jakość, gwarantująca bezpieczne przejazdy nawet w bardzo trudnych warunkach. W ramach akcesoriów można kupić takie części rowerowe, jak na przykład nakładki na pegi, ramy, wysokiej jakości łańcuchy, napinacze czy śruby do zębatek. Dzięki takiej różnorodności każdy pasjonat jest w stanie stworzyć swój własny, odpowiadający oczekiwaniom rower, który sprawdzi się w terenie górskim.

Marka Dartmoor znana jest wielu rowerzystom poszukującym adrenaliny jako firma, która wyróżnia się przede wszystkim oryginalnością, modnym designem oraz trwałością sprzętów. Mało kto natomiast wie, że jest to marka polska – a szkoda, bo wyróżnia się ona na tle innych marek, również zagranicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *