Klocki magnetyczne – zabawa na długo

klocki magnetyczne

Klocki magnetyczne to najnowsze klocki za pomocą, których można dowiedzieć się, co to atom i jego cząsteczki oraz na czym polega pole magnetyczne. Jest to również dobra zabawa dla całej rodziny i są bezpieczne, bo produkowane są w Szwajcarii i posiadają normy unijne. Z takich klocków można budować figury w trój wymiarze oraz inne wspaniałe projekty i konstrukcje. Można przy takich klockach zrozumieć geometrię oraz zasady matematyki czy też fizyki i przyciągania.

Klocki magnetyczne nie są produktem tanim, ale są bardzo opłacalne, bo gdy się już je kupi można naprawdę pomóc swojemu dziecku i ćwiczyć jego mózg. Można się przy tym wspaniale odprężyć i odpocząć po ciężkim dniu i się fajnie bawić w gronie rodzinnym. Klocki magnetyczne można podzielić na klocki Gbady, czyli klocki dla tych najmniejszych maluchów, które posiadają wspaniałe żywe kolory gdzie dziecko łatwiej jest nimi zainteresować oraz mają proste kształty i proste wzory tak by nie zrobiły dziecku krzywdy. Takie magnesy są w pełni bezpieczne dla dzieci i mają miękkie komponenty. Producentem materiałów i tworzeniem klocków magnetycznych jest Bayer Material Science. Takie klocki nie pękają oraz nie odpryskują, co zatwierdzają ich twórcy także zabawka jest całkowicie bezpieczna dla dzieci.

Takiego rodzaju klocki stymulują wzrok oraz ruchy dziecka, dlatego lepiej się rozwijają a można je nawet używać podczas kąpieli, co jest dodatkowym atutem. Następnie są klocki geomag, które są dla tych większych dzieci, które są zrobione z wielu patyczków, które można ze sobą łączyć by stworzyć figurę geometryczną, która się może poruszać. Takie klocki dostępne są dla dzieci od 3 roku życia, bo rozwijają kreatywność u naszych pociech, dlatego też warto w nie zainwestować. Klocki te można zamówić sobie w Internecie lub też kupić w wybranych sklepach, ale ze względu na cenę nie są dostępne w zwykłych sklepach. Jeżeli chodzi o klocki Geomag pro to korzystają z nich osoby od 14 roku życia a zawierają one proste elementy, kulki, panele i patyczki. Takie klocki pomagają w tworzeniu dosłownie wszystkich figur, które można ze sobą łączyć i mogą one być w różnych kolorach w zależności, co sobie wymyślimy. Klocki magnetyczne są przyszłością naszego świata i wspaniałą zabawą dla wielu osób czy rodzin, które lubią spędzać czas ze swoimi dziećmi. To dla nas taka edukacja w połączeniu z dobrą zabawą daje nam możliwości pobudzania naszego mózgu i ćwiczenia manualnego warto, więc sięgnąć po taką pomoc naukową również w szkole by pokazać jak to działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *