Zakup bielizny damskiej: jak wykonać go prawidłowo?

producent bielizny damskiej

Większość kobiet posiada w garderobie za dużą bieliznę. Źle dobrana bielizna damska znacząco ogranicza zalety wizualne sylwetki, zdecydowanie postarza kobietę, dodaje niechcianych kilogramów. Warto zatem zastanowić się nad optymalizacją tej formy zakupu.

Wybieramy górę

Profesjonalne poznanie własnych wymiarów należy uznać za sprawę priorytetową podczas dobierania bielizny. Nieefektywnie wyprofilowany biustonosz wywoła ból pleców, otarcia na ramionach, dyskomfort w zakresie poruszających się piersi. Stanik musi opinać całą pierś. Fiszbiny mają stykać się z mostkiem i skórą tuż pod piersiami. Pas z tyłu nie może się unosić do góry, ale być równoległy do przedniej części biustonosza. Najlepsze biustonosze unieruchamiają biust, dając mu jednak naturalny wygląd. Z tego powodu zawód brafitterki staje się coraz popularniejszy na rynku bielizny damskiej.

Wybieramy dół

Poza stanikiem należy wyposażyć się też w stringi oraz klasyczną bieliznę wyszczuplającą. Niektóre panie nienawidzą stringów, ale to błąd, ponieważ nie potrafią zwyczajowo dobierać właściwego materiału. Mikrofibra, antyalergiczna sprawdzi się najlepiej. Stringi to świetny dodatek do kreacji lżejszych, w których prześwitująca bielizna zaburzyłaby cały styl. Bielizna wyszczuplająca to natomiast genialne rozwiązanie przed imprezami okolicznościowymi, gdy chcesz zoptymalizować figurę.

Oby nie za ciasno

Należy pamiętać, że to właśnie bielizna damska daje uczucie pełnego komfortu na co dzień. Kobiety kierujące się ciasnymi projektami popełniają błąd. Kluczem do wygody i spełnienia praktycznych, modnych założeń jest dopasowanie zakupów do rodzaju figury (jabłko, klepsydra, gruszka, prostokąt to typowe kategorie ułatwiające ocenę ofert producentów bielizny damskiej). Wystająca bielizna lub dziwnie układające się piersi to raczej marna forma prezentacji. Jeden z lepszych zakupów to bielizna korygująca podstawowe wady sylwetki, a jednocześnie zoptymalizowana kolorystycznie, wpisana w nowoczesne trendy elegancji. Na rynku produkcji bielizny rządzą materiały syntetyczne, często termoaktywne, bielizna samonośna.

Sklepy online z bielizną damską rządzą rynkiem

Producenci bielizny damskiej coraz chętniej kierują się z ofertą do pań o niestandardowych rozmiarach. Niestety większość tego typu producentów występuje tylko w przestrzeni multimedialnej. W klasycznych sklepach z bielizną trudno o unikalność, ze względu na wyrównywanie oferty do średniej. Producent bielizny damskiej z usługami indywidualizacji zamówienia lub właśnie nietypowymi rozmiarami to świetny kontakt, który warto od razu zapisać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *