Soraya – Polskie kosmetyki na światowym poziomie

W Polsce rynek kosmetyków jest coraz zwiększy i bardziej zróżnicowany. W obrocie gospodarczym są nie tylko kosmetyki zagraniczne, ale także pojawia się coraz więcej polskich marek oferujących kosmetyki na wysokim, światowym poziomie.

Soraya

Soraya – popularna Polska marka kosmetyków

Polski rynek kosmetyków wciąż się rozrasta. Polki i Polacy coraz bardziej dbają o higienę oraz pragną coraz młodziej i atrakcyjniej wyglądać. W 2013 roku wspólnie na kosmetyki przeznaczyliśmy środki rzędu 19 mld zł! O tak olbrzymi rynek warto zatem walczyć!
Nie ulega wątpliwości, że w Polsce dominującą pozycję na rynku w zakresie chemii i kosmetyków wciąż mają międzynarodowe koncerny kosmetyczne takie jak Henkel, L’Oreal czy PZ Cussons. Jednakże coraz lepiej na tym trudnym rynku dają sobie radę także rodzime firmy, lub te, które mają polskie korzenie. Do najpopularniejszych polskich marek zajmujących się produkcją wszelkiego typu kosmetyków – zarówno tych pielęgnacyjnych, przeznaczonych do higieny ciała jak i tak zwanych make-upów, należą przede wszystkim Soraya, Dr Irena Eris, Dax Cosmetics, Oceanic, Miraculum, Dermika, Eveline Cosmetics, Ziaja, Pierre Rene, Global Cosmed, Bielenda, Clarena.
Tworzą one profesjonalny rynek nie tylko w zakresie produkcji i sprzedaży kosmetyków i chemii, ale także zaplecze rozwojowo – badawcze, które wykorzystuje najnowocześniejsze światowe technologie oraz tworzy wysoce wyspecjalizowane laboratoria fizykochemiczne, mikrobiologiczne czy centra badawczo – rozwojowe. Nic więc dziwnego, że polskie kosmetyki coraz częściej można spotkać nie tylko w kraju, ale także na całym świecie.
Światowa jakość – polska marka
Wśród polskich najpopularniejszych kosmetyków wciąż niesłabnącą popularnością cieszy się Soraya. Marka tworzy kosmetyki zarówno o charakterze pielęgnacyjnym i higienicznym, jak i w segmencie make-up. Jest zdecydowanym liderem w zakresie polskich kremów przeciwzmarszczkowych.
Soraya stawia na produkcję kosmetyków opartych zarówno na doskonałych składnikach, jak i najnowszych odkryciach i technologii. Takie podejście do pielęgnacji sprawia, że marka ta jest bardzo ceniona wśród konsumentów, od których otrzymuje wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.
Marka Soraya produkuje kosmetyki w ramach średniej półki cenowej przeznaczone dla kobiet, które pragną czuć cię pewnie, pięknie i zdrowo. Punktem centralnym filozofii marki jest bezpieczeństwo konsumentów oraz tworzenie produktów najwyższej jakości. Konsekwentnie realizowana filozofia sprawiał, że Soraya jest jednym z najbardziej cenionych producentów kosmetyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *