Dlaczego warto zainwestować w szablon aukcji Allegro?

profesjonalny szablon aukcji allegro

Allegro jest otwartym serwisem aukcyjnym, w którym mogą być zarejestrowane zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Oferty pojawiające się na stronie są identyczne dla obu grup sprzedających i kupujących. Aby wyróżnić je pośród innych, warto mieć własny, gotowy szablon Allegro. Szczególnie przydatny może się okazać dla profesjonalnych handlowców, wystawiających na Allegro dużą ilość towarów. Powinno im zależeć przede wszystkim na pierwszym wrażeniu klienta.

Na co zwracają uwagę klienci Allegro?

Ogromna ilość ludzi zdaje się oceniać oferty i firmy na podstawie szablonu aukcji Allegro. Dlatego, spotykając aukcję niezbyt atrakcyjną wizualnie, opuszczają ją tak szybko, jak się z nią zapoznali. Przestają się liczyć opinie klientów o sprzedających, ich opis czy też parametry ofert, które mogą być bardzo konkurencyjne. Znaczenie ma tylko to, jak wyglądają aukcje.

Profesjonalne szablony Allegro – jakie korzyści dla sprzedawcy?

Profesjonalny szablon Allegro może rozwiązać powyżej opisany problem. Dzięki niemu każda oferta stanie się atrakcyjna w oczach klientów, a to jest pierwszy krok ku zakupom. Warto podkreślić, że dedykowana grafika aukcji Allegro może przynieść również inne korzyści. Sprzedający stosujący w swoich ofertach profesjonalne szablony Allegro, mogą cieszyć się większą sprzedażą i aktywnością internautów. Ci, którzy zajmują się zawodowo e-handlem poprzez serwis, zdobywają nieprzeciętne opinie oraz ogromne zaufanie klientów, a także z łatwością kreują wielkie marki, szybko rozpoznawalne przez użytkowników serwisu.

Profesjonalny szablon aukcji Allegro dla poważnego biznesu.

Szablon aukcji Allegro jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich sprzedawców, którzy ten serwis aukcyjny traktują jako jedno ze źródeł solidnego dochodu. Profesjonalne szablony Allegro przyciągają potencjalnych klientów, wzbudzając ich nieprzeciętne zainteresowanie oraz zwiększają sprzedaż i aktywność użytkowników serwisu wokół sprzedających. Podnoszą również ich prestiż i pomagają kreować dookoła nich sprzyjającą aurę rzetelności, zaufania i profesjonalizmu.

Podstawowe wytyczne odnośnie szablonu Allegro

Szablon allegro powinien być dopasowany wizualnie do strony internetowej firmy tworząc tym samym spójny wizerunek, który składa się na identyfikację wizualną firmy.

Najważniejszą zasadą jest to, aby szablon Allegro był przejrzysty. Nie ma sensu stosować wodotrysków, które odwracają uwagę klienta od głównego zadania, które przed nim stawiamy, czyli zamówienia produktów właśnie od naszej firmy.

 

Wygląd szablonu aukcji allegro

W górnej części stron znajduje się główny baner, który często określany jest mianem topu. Głównym zadaniem tego elementu jest uzmysłowienie klientom, jaka jest główna działalność naszej firmy. Często ten element zawiera również, krótki slogan reklamowy oraz logo firmy.

Następnym elementem jest menu nawigacyjne, które może znajdować się nad ofertą w postaci poziomego zbioru przycisków jak również w lewej kolumnie. Najważniejsze odnośniki w szablonie Allegro to:

  • strona o mnie
  • komentarze
  • inne aukcje
  • dodaj do ulubionych

 

Układ szablonu zazwyczaj składa się z dwóch kolumn, po lewej stronie znajdują się stałe informacje (wspólne dla wszystkich aukcji danego sprzedawcy) takie jak:

  • szybki kontakt
  • zasady aukcji
  • informacje o płatnościach
  • informacje o wysyłce

Natomiast w prawej kolumnie znajduje się szczegółowy opis aukcji, który jest unikalny dla każdego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *