Telefony LG – sposobem na odróżnienie się z tłumu

telefon lg

Wielu klientów poszukując idealnego telefonu komórkowego swoją uwagę skupia na kwestiach czysto technicznych. Nie mniej jednak, nie brakuje miłośników, dla których atrakcyjny design smartfona jest ważniejszy od jego funkcjonalności. Telefony LG w tym zakresie sprawdzają się fenomenalnie. Poniżej kilka propozycji godnych zainteresowania tej koreańskiej firmy.

telefon lg
Telefony LG od lat są chętnie kupowane przez polskich konsumentów.

LG KE820 Chocolate

Na pierwszy ogień wychodzi LG KE820 Chocolate, który zadebiutował w 2006 roku. To klasyczny przykład tego, że małe może być piękne. Dlatego ten model telefonu LG zyskał sympatię wielu wrażliwych na estetykę wykonania osób. Jako jeden z pierwszych zaprojektował serię Black Label zadedykowaną jedynie dla najbardziej luksusowych modeli. Dwa lata później swoją premierę miał LG Shine. To, co było charakterystyczne dla tego aparatu to metalowa, błyszcząca obudowa typu slider oraz płaska, metalowa klawiatura. Do tego wysokiej jakości obiektyw oraz przycisk typu scroll w miejscu klasycznego joysticka. Dodatkowo, telefony LG Shine były dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Kolejnym flagowym modelem był LG Secret, który na uwagę zasługiwał nie tylko z powodu zastosowanych rozwiązań technologicznych, ale również unikatowego wyglądu. Obudowa pokryta z włókna węglowego oraz panel z przyciskami dotykowymi.

LG BL40 New Chocolate

Charakterystycznym modelem telefonów LG był również LG BL40 New Chocolate, który uwagę klientów przykuwał swoim niestandardowym wyglądem. To, co było charakterystyczne to dłuższa, ale węższa od innych smartfonów obudowa. Nietypowe proporcje wyświetlacza okazały się wyjątkowo cenne podczas przeglądania stron internetowych czy oglądania video.

LG Swift 2X

Kolejnym klasycznym przykładem, w jak doskonały sposób można połączyć atrakcyjny design oraz funkcjonalność są telefony LG Swift 2X. Prosta, ale zarazem stylowa forma wpływa na ponadczasowy, efektowny wygląd. Zaś mnogość zastosowanych technologii istotnie przekłada się na swobodne i efektywne użytkowanie.

Wyjątkowa seria LG Prada

Koreański producent po podpisaniu umowy z włoskim domem mody wypuścił na rynek serię telefonów sygnowanych marką Prada. Pierwszym sztandarowym modelem był LG Prada, którego cechą charakterystyczną był niestandardowy, ale efektowny design, wzbogacony o 3-calowy ekran pojemnościowy. Sukces pierwszego modelu zaowocował powstaniem kolejnego telefonu – LG Prada II. Charakteryzował się większymi rozmiarami oraz obecnością wysuwanej, poziomej klawiatury i 5-megapikselowego aparatu. Następny aparat z serii Prada zadebiutował w 2012 roku, niemal natychmiast zyskując miano prawdziwie artystycznego dzieła, przy zachowaniu swojej funkcjonalności oraz wydajności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *