Kolor przewodni wesela – co o tobie mówi ?

Wybór koloru przewodniego na wystój sali, samochodu i innych dodatków nie jest łatwe. Każda para chciałaby aby wszytko pasowało do siebie idealnie w tym dniu. Zasada jest taka, że wybieramy jeden- maksymalnie dwa kolory i tego się trzymamy. Czy wiesz, że kolor jaki wybierzecie jest odzwierciedleniem osobowości i stylu? Z reguły wybieramy na ten dzień kolory, które nam się podobają, a nie przeciwnie. Dlatego takie stwierdzenie jest zasadne.

– Jeśli suknia panny młodej jest biała, a do tego kwiaty i dodatki także, przy tym w Sali weselnej także przeważa biel to oznacza to, że państwo młodzi dążą do doskonałości. Chcieli osiągnąć efekt prostoty. Biały jest kolorem niewinności i nowego początku. Biały kojarzy się z czystością i młodością. W połączeniu z bielą dobrze wygląda kolor srebrny.  Jeśli nie chcemy szaleć z kolorami. Nie odwróci zbytnio uwagi od bieli ale ją podkreśli.

-Kolor czerwony to romantyczny wybór.  Jest symbolem miłości pary młodej. Państwo młodzi którzy wybrali ten kolor, są optymistycznie nastawieni do życia. Kolor czerwony intryguje, rzuca się w oczy zatem wybór tego koloru na pewno zwróci uwagę gości i wywoła dyskusje. Taki kolor stosuje się celowo, aby wywołać piorunujące wrażenie. Często pojawia się też w odcieniu bordowym – ten jest bardziej elegancki i stonowany. Pasuje w połączeniu ze złotym kolorem.

– Wybór koloru różowego kojarzy się ze słodkością, dziewczęcością. Delikatny odcień różowy będzie stanowić o wrażliwości, pragnieniu schronienia się pani młodej- ten kolor zazwyczaj będzie proponować pani młoda, a nie pan młody. Róż pojawia się często w połączeniu z bielą czy kolorem ecri. To zmniejszy natężenie różu i doda stylu.

kolorowe_wesele-Kolor pomarańczowy to wesoła barwa. Państwo młodzi którzy ją wybrali są na pewno otwarci i spontaniczni, pełni energii. Jest to kolor bezpieczny jeśli chodzi o gusta gości. Nikt nie powinien go skrytykować. Pasuje w połączeniu z bielą, ecri czy odważniejszym brązem.

– Kolor żółty oznacza szczęście i nadzieję. Wybierają ją ludzie z poczuciem humoru, o pogodnej duszy. Są osobowościami twórczymi. Herbaciane róże pasować będą z bielą, ecri, kolorem złotym.

-Zieleń jest symbolem życia oraz świeżości. Zielony wybiorą pary, które dbają o zdrowie i prowadzą aktywny tryb życia. Panny młode wybierające zielony są szczere oraz odpowiedzialne. Zieleń pasować będzie z bielą, ecri, żółtym.

– Kolor niebieski jest chłodnym i spokojnym odcieniem. Osoby lubiące ten kolor są konserwatywnymi i wrażliwymi osobowościami. Oczekują harmonii  w związku i spokoju. Jest to bardzo oryginalnym kolor na ślub, ale i odważny- na pewno będzie tematem dyskusji gości. Pasuje w połączeniu ze srebrnym, białym, złotym.

– Odcienie fioletu będą odebrane jako eleganckie, luksusowe i wytworne. To bardzo modny kolor. Wybór fioletowego symbolizuje dumę i stałe wartości. Miłośnicy fioletowego są wszechstronnymi osobowościami. Jeżeli odcień fioletu wpada w lawendowy to do cechy można jeszcze doliczyć dowcipność i takt. Ciemny odcień fiolety jest niezwykle elegancki dlatego proponuje się raczej tą opcję. Pasuje w połączeniu ze złotem, srebrem i bielą,

– Kolor brązowy to barwa ziemi. Kojarzy się ze stabilnością i uczciwością. Para młoda która wybierze ten kolor jest na pewno odpowiedzialnym duetem w życiu codziennym. Wybór mamy od  ciemnej czekolady do miękkiego beżu. Beż oznacza do tego jeszcze skromność. Pasuje idealnie z bielą, ecri i złotym kolorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *