Znak zodiaku Waga

Waga zodiak

Waga jest siódmym z kolei znakiem zodiaku i należą do niej osoby urodzone pomiędzy 23 września, a 22 października. Tym, co je wyróżnia, jest z pewnością fakt, że są to osoby mające szeroką wiedzę na wiele tematów, zainteresowane tym, co się na około nich dzieje, lubiące się uczyć i bardzo inteligentne. Dodatkowo zodiakalne Wagi to gaduły, które potrafią godzinami prawić o tematach, które wzbudziły w nich jakieś zainteresowanie. Do najbardziej znanych zodiakalnych Wag należą między innymi: John Lennon, Roger Moore, Eminem, Snoop Dogg, Jean Claude Van Damme, Will Smith, Brigitte Bardot, Emilia Clarke, Lena Hayworth, Kate Winslet, Margaret Thatcher, Alfred Nobel, Oscar Wilde, Giuseppe Verdi, Władimir Putin, Lech Wałęsa, Maria Dąbrowska czy Katarzyna Cichopek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – jakie są Wagi, jakie mają predyspozycje, jakie wady i które znaki zodiaku pasują do nich najlepiej, zapraszamy do dalszej lektury.

Zodiakalna Waga

Waga to osoba towarzyska, otwarta i nie mająca większych problemów z nawiązywaniem znajomości. Jest dowcipna, ma fantastyczne poczucie humoru i dystans do siebie oraz tego, co dzieje się wokół niej. Jednocześnie jest to najczęściej wulkan energii, który trudno wyobrazić sobie w sytuacji, w której nic by absolutnie nie robił. Wagi to też wspaniali, lojalni i uczciwi przyjaciele, których zdecydowanie warto mieć blisko siebie.

Należy wspomnieć także o tym, że Wagi nie znoszą odmawiać. Poproszone o pomoc, zrobią wszystko co w ich mocy by spełnić prośbę, najczęściej z nawiązką. Warto pamiętać także o tym, że są to ludzie, którzy nigdy się nie narzucają i nie pojawiają tam, gdzie czują się niechciani. Mają swoją dumę i są dość uparci. Pamiętają także wyrządzone im krzywdy, mogą więc wybaczyć lecz nigdy nie zapominają.

Waga opis znaku

Jeśli chodzi o największe wady większości zodiakalnych Wag, nie można nie wspomnieć o ich niezdecydowaniu oraz zmienności nastrojów. Przedstawiciele tego znaku, potrafią być wkorzeni i zirytowani, by w jednej sekundzie pozbyć się złego nastroju i śmiać się do rozpuku. Czasem ma się wręcz wrażenie, że są z zupełnie innej planety.

W miłości i związkach Wagi są romantyczne i oddane. Kochają kochać i być kochane. Dbają o partnera, często robią mu niespodzianki, są lojalne, honorowe i stronią od zdrad. Tego samego wymagają jednak od swojej drugiej połówki. Trudno przychodzi im bowiem zapomnienie o krzywdzie, którą wyrządziła najbliższa osoba. Zodiakalne Wagi najlepiej dogadają się z Baranami, Bliźniętami, Strzelcami oraz Wodnikami. Dobrą parę stworzą także z Lwami oraz innymi Wagami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *