Biszofit – dobre lekarstwo na reumatyzm

Reumatyzm to określenie, z którym w praktyce spotykamy się, mając do czynienia ze schorzeniami objawiającymi się bólem stawów i mięśni. Jednak pod tym określeniem kryje się bardzo wiele chorób o podłożu reumatycznym, na które dobrym lekarstwem okazał się naturalny minerał Biszofit Połtawski.

Przyczyny reumatyzmu

Na pojawienie się schorzeń reumatycznych ma wpływ bardzo wiele czynników m.in.:

  • zewnętrzne (sposób odżywiania, stres, a nawet warunki pogodowe),
  • przebyte choroby fizyczne (wszelkiego rodzaju kontuzje, uszkodzenia tkanki łącznej itp.),
  • przebyte choroby psychiczne (depresja, szok itp.) oraz
  • predyspozycje genetyczne.

Wszystkie te czynniki powodują niedobry minerałów w organizmie, które należy jak najszybciej uzupełniać odpowiednimi preparatami, zawierającymi mikro- i makroelementy np. preparatami zawierającymi Biszofit Połtawski.

Preparaty na reumatyzm

Do stosowania zewnętrznego poleca się preparaty z Biszofitem Połtawskim (więcej informacji tutaj) – naturalnym minerałem wydobywanym prawie 2,5 km pod powierzchnią ziemi, co świadczy o jego ekologicznej czystości.

Biszofit Połtawski zawiera niezbędne minerały takie jak: magnez, brom, potas, jod, żelazo, krzem, cynk, miedź, molibden, selen i inne. Mają one działanie lecznicze i przenikają przez warstwę skóry (a dokładniej przez mieszki włosowe i pory) do tkanek wewnętrznych. Pod postacią biszofitu minerały te są przyswajalne przez organizm ludzki prawie w 100%. Dla porównania, sztuczne minerały, są przyswajalne tylko w 50-60%.

Biszofit – zastosowanie

Preparaty z biszofitem, przede wszystkim, usuwają bóle reumatyczne, bóle pleców, stany zapalne stawów i mięśni, zapalenia korzonków nerwowych, bóle mięśni, zwichnięcia i nadwyrężenia ścięgien – czyli wpływają korzystnie na wszelkie schorzenia określane mianem reumatyzm, usuwając jednocześnie braki mineralne w organizmie.

Wydawałoby się, że te wszystkie dolegliwości są przypisane osobom starszym, jednak nic bardziej mylnego. Przeprowadzone w 2001 roku badania na temat dolegliwości, wykazało, że ok. 43% polskiego społeczeństwa cierpi na schorzenia kojarzone z reumatyzmem (bóle kręgosłupa, kolan, bioder, zapalenia stawów, zwyrodnienia). I tutaj zastosowanie preparatów zawierających biszofit jest nieocenione – uśmierzają ból, zwalczają stany zapalne stawów i kręgosłupa, cofają zmiany i zwyrodnienia usztywniające stawy i kręgosłup. A co najważniejsze – naturalny minerał biszofit – nie powoduje skutków ubocznych, jak inne leki przeciwreumatyczne (!).

biszofit

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *