Dobre kaski motocyklowe dla wymagających

schuberth kaski

Niektórzy mają świadomość tego, że kaski motocyklowe to nie tylko wymóg prawny i nie wystarczy zainwestować w model kosztujący zaledwie kilkadziesiąt złotych. Wbrew pozorom takie produkty nie są dobrym rozwiązaniem nawet wtedy, kiedy poruszamy się skuterem będącym, jak niektórzy twierdzą, najbezpieczniejszym jednośladem. Właśnie dlatego przyjrzymy się dzisiaj kaskom z wyższej półki cenowej, a co za tym idzie również jakościowej. Bezwzględnym liderem jeśli chodzi o producenta będzie tu Schuberth i jego najpopularniejsze modele kasków dla motocyklistów.

Różne kaski mają różne parametry techniczne, rożne właściwości i cechy poprawiające ich użyteczność. Czym wyróżniają się kaski Schuberth – http://schuberth-kaski.pl – ponad konkurencją? Przede wszystkim:

  • ergonomiczną budową
  • osłoną odcinka szyjnego, który jest niezwykle narażony na uszkodzenia podczas kolizji
  • aerodynamicznością
  • dodatkowym systemem wentylacji
  • znaczącym stopniem wyciszenia

Na jakie modele Schuberth warto zwrócić uwagę?

kaski schuberth

Prawdę mówiąc jeśli przeglądamy ofertę kasków Schuberth to każdy model zasługuje na zainteresowanie. Większość kasków projektowanych jest w tunelach aerodynamicznych posiadanych przez producenta, co znacząco poprawia ich funkcjonalność. Jeśli interesują nas konkretne modele, to warto wspomnieć tu między innymi o:

  • Schuberth C3 Pro

To jeden z lepszych na rynku kasków typu flip-up. Zastosowano tu mnóstwo systemów bezpieczeństwa, które w połączeniu z niewielką wagą zapewniają duży komfort użytkowania. Korzystać mogą z niego tak mężczyźni, jak i kobiety – każdy znajdzie bowiem rozmiar idealny dla swoich potrzeb. Kask został wielokrotnie przetestowany, co dodatkowo świadczy o jego wysokiej jakości. Zastosowano tu również aż pięć osłon przeciwsłonecznych!

  • Schuberth s2 Sport

To kolejny fenomen produkcji Schubertha. Kask s2 Sport idealnie sprawdzi się przy codziennej jeździe, przy turystycznych wypadach, ale również i na torze wyścigowym. Wieloczęściowa konstrukcja pozwala na dużą aborcję sił. Kask został optymalnie wyciszony a jego skorupa daje niemalże stuprocentowe bezpieczeństwo!

  • Schuberth sr2

Na koniec coś dla tych, którzy cenią nowoczesne technologie. Niska waga i dobrze zaprojektowany system zarówno bezpieczeństwa, jak i wentylacji pozwalają na komfortową jazdę i dużą stabilność głowy. Spojler został stworzony na wzór formuły jeden a tam jak wiadomo nie ma miejsca na żadne kompromisy!

Kaski Schuberth zdecydowanie górują nad swoimi konkurentami, dlatego w trosce o własne bezpieczeństwo warto zapoznać się z ofertą tego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *