Czym zachwycą nas produkty Serge Normant?

Wielu z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że cena idzie w parze z jakością. Tak było, jest i będzie. Dotyczy to zarówno kupna zdrowej żywności, która jest znacznie droższa od jej odpowiedników z hipermarketów, a także kosmetyków. Doskonałym tego przykładem są produkty marki Serge Normant, znanego i obleganego amerykańskiego fryzjera, przed którym włosy nie pozostawiają żadnych tajemnic. Z tego też powodu, przy wykorzystaniu swojego posiadanego warsztatu, producent postanowił wypuścić na rynek linię własnych preparatów, opartych na najnowszych technologiach i luksusowym doborze składników, przez co cena ich zakupu znacznie odbiega od innych produktów z tej branży.

W bogatej ofercie specyfików marki Serge Normant znajdziemy wiele kosmetyków, których zadaniem jest podniesienie włosy od nasady i dodanie im objętości. Zdaniem fryzjera to właśnie w tym tkwi sekret udanej fryzury. Pasma są elastyczne, sprężyste i miękkie, zawarte proteiny sprawiają, że są wzmocnione i odżywione na całej ich długości. Z kolei cechą charakterystyczną szamponów jest ich optymalny skład, m.in. bez szkodliwych siarczanów czy amoniaku, który regeneruje włosy i ożywia je, również w przypadku włosów farbowanych czy poddanym specjalistycznym zabiegom fryzjerskim. Szampony doskonale oczyszczają skórę głowy z powstałych zanieczyszczeń oraz z nadmiaru sebum. W rezultacie włosy zyskują sprężystość, są bardziej odporne na różne zabiegi czy też szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, codziennie zachwycając swym blaskiem i elastycznością.

Wśród produktów Serge Normant natrafimy również na mocno regenerujące maski przeznaczone do włosów suchych i zniszczonych, które przywracają zmęczonych pasmom ich naturalny blask i odżywienie. Specjalnie opracowana formuła zapewnia ochronę łusek przez łamaniem, rozdwajaniem i matowieniem. W efekcie włosy nie tylko wyglądają na zdrowsze, ale również przestają nam przysparzać tak wielu problemów z układaniem. W asortymencie, jaki proponuje nam Serge Normant znajdziemy również suche olejki o działaniu wygładzającym i rozświetlającym, pochodzenia całkowicie naturalnego, wzbogacone o proteiny i witaminy A, C, E i B5. Tak opracowana formuła sprawia, że włosy nabierają gładkości, miękkości, bez nadmiernego przetłuszczania, a dodatkowo pozwalają poskromić puszenie i elektryzację włosów. Serge Normant pragnie nam zaoferować jeszcze odżywki, po których użyciu włosy odzyskują swój naturalny blask i witalność, w szczególności polecane dla osób po koloryzacjach i po zabiegach chemicznych. Produkt regeneruje włosy od nasady aż po same końca, dodając im energii i sprężystości.

Można by tak jeszcze długo wymieniać, co w swojej ofercie ma Serge Normant, ponieważ linia jego kosmetyków jest bardzo obszerna. I choć każdy z nich ma inne przeznaczenie, to jednak wszystkie posiadają cechę wspólną, którą jest wysoka jakość i niestety dość wysoka cena. Jednak piękno i zdrowy wygląd włosów jest wart każdej ceny, dlatego warto postawić na jakość i zamiast kilku lub kilkunastu produktów do pielęgnacji włosów wybrać dwa lub trzy, ale wysokiej klasy i to na nich opierać się podczas codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *