La millou – kocyki i poduszki

Kompletując wyprawkę dla malucha często poszukujemy rzeczy nowych, oryginalnych i nietuzinkowych. Wiele mam nie czerpie satysfakcji z zakupu produktów z seryjnych produkcji, których jakość wielokrotnie pozostawia wiele do życzenia. W końcu to użytkownikiem tych wszystkich akcesoriów będzie ten wielki, mały człowiek, którego nosi się dziewięć miesięcy pod sercem i na którego z tak wielką niecierpliwością się czeka. Alternatywą dla powszechnie dostępnych artykułów dla maluszka są produkty oferowane przez firmę La Millou.

La Millou – bo polskie!

To, co wyróżnia markę spośród innych tego rodzaju jest szeroki wachlarz wzorów, a także motywów, poczynając od klasyki w najlepszym wydaniu, a kończąc na mniej lub bardziej ekstrawaganckich, idealnych dla szalonych i zwariowanych mam. Wiele motywów graficznych ujętych na artykułach La Millou występują w limitowanych kolekcjach, które udoskonala się każdego dnia albo wzbogaca o całkiem nowe desenie. Wszystko po to, aby każdy kupiony produkt był wyjątkowy w swoim rodzaju i aby spełniał wymagania wszystkich swoich klientów. Podkreślić należy, że La Millou to firma o ugruntowanej pozycji nie tylko na polskim rynku, ale robiąca również furorę u naszych zagranicznych sąsiadów. Wiele za sprawą oryginalnych wzorów, ale również dbałości o najwyższą jakość wykonania, aż do ostatniej nitki, która jest kontrolowana przez najwybitniejszych i jednocześnie najbardziej wymagających specjalistów na każdym etapie procesu produkcyjnego. La Millou bazuje jedynie na najwyższej jakości materiałach i elementach wykończeniowych, które poszczycić się mogą niezbędnymi certyfikatami i atestami.

la millou

To wszystko sprawia, że rodzice zyskują pewność i gwarancję bezpieczeństwa dla swoich maluszków. W bogatej ofercie produktowej znaleźć można przede wszystkim kocyki i poduszki, a także artykuły kierowane wyłącznie dla dorosłych, jak również te, które poleca wszystkim dobrze znana aktorka Anna Mucha. Ponadto znaleźć można szeroki wachlarz przeróżnego rodzaju akcesoriów, począwszy od przydatnych w czasie chłodu śpiworków do wózka, czapek i bucików dedykowanych zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. A z pewnością niewielu znane mufki – także z oferty La Millou umilą wszystkim rodzicom spacery w nawet najbardziej zimną porę roku, zwłaszcza wtedy, gdy nasze dłonie w szczególności narażone są na niekorzystne działanie wiatru. Dzięki tak błahemu mogłoby się wydawać przedmiotowi nasze spacery mogą być przyjemne bez względu na to, jaka pogoda panuje za oknem. Mufka zakładana na pałąk wózka zapewni dłoniom ciepło i wygodę, przy okazji nadając mu oryginalny i nietuzinkowy wygląd. Wszystkie produkty zakupione w La Millou doskonale nadają się na prezent. Zapakowane w nadzwyczaj elegancki sposób z pewnością sprawią radość nie jednemu maluchowi i zarazem mamie, która z dekoracyjnego woreczka uczyni praktyczny dodatek, który znajdzie zastosowanie nie tylko w domu, ale również na spacerze, gdy trzeba będzie schować zapasowe pieluszki, smoczek czy dodatkowe ubranko na wypadek chłodu.

Więcej na http://www.byshop.pl/pl/producer/La-Millou/40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *