Wybór odpowiedniej bielizny do sukni ślubnej

freya

Suknia ślubna jest z pewnością najważniejszym elementem wizerunku Panny Młodej. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, iż będzie ona wyglądała pięknie tylko wówczas, jeśli wybierzemy do niej odpowiednią bieliznę pasującą nie tylko do stylu sukni ale przede wszystkim do jej kroju.

Bielizna Freya powinna zostać wybrana dopiero w momencie, kiedy nasza suknia będzie już zupełnie uszyta. Nie warto kupować bielizny wcześniej, ponieważ ewentualne poprawki mogą sprawić, iż konieczny będzie ponowny zakup. Bardzo ważne jest by kolor sukni był dokładnie taki sam jak kolor bielizny. Wykluczone jest, aby suknia była w zupełnie innym odcieniu niż bielizna. Taka sytuacja tylko psuje cały wizerunek Panny Młodej. Jeśli nasza suknia ma dosyć nietypowy krój, wycięte plecy czy też dekolt, poszukiwania stanika powinno zacząć się nieco wcześniej. Może bowiem okazać się, iż koniecznością będzie zamówienie bielizny na wymiar. Bielizna Freya nie może wstawać poza suknię, powinna być wygodna oraz atrkcyjna. Jeśli suknia jaką wybrałyśmy jest pozbawiona ramiączek, stanik również nie powinien ich mieć. W takim przypadku doskonale sprawdzi się ciasno wiązany gorset dla wielbicielek stylu retro lub też specjalny przyklejany stanik. Jeszcze do niedawna w takich przypadkach preferowano raczej silikonowe ramiączka. Niestety teraz już wiadomo, że mimo to iż są one przezroczyste nadal są widoczne, a samo ramiączko z racji materiału z którego jest wykonane nie zachowuje ustawionej długości i zsuwa się z ramienia. W dniu ślubu nie można sobie pozwolić na taką sytuację.

Pewien problem stanowić może także wybór sukni silnie przylegającej do reszty ciała. Taka suknie, w modnym stylu rybki, wymaga zastosowania odpowiedniej bielizny Freya. Zarówno biustonosz jak i majtki powinny być z jak najmniej widocznymi szwami, które mogłyby prześwitać przez suknię i psuć tym cały efekt. Pomimo, iż moda na suknie z grubymi ramiączkami już minęła, o tyle warto wspomnieć iż do tego typu sukni nie ma problemu z wyborem stanika. Tak naprawdę, będzie do niej pasował każdy zarówno bez ramiączek jak i z nimi. Wśród bielizny damskiej nie może również zabraknąć pasa do pończoch. Ten tradycyjny niemal element stroju Panny Młodej, sprawi, że noc poślubna będzie jeszcze bardziej zapomniana. Bielizna dobrej jakości Freya może nam posłużyć po ślubie jako element codziennej bielizny, lub też pamiątkę własnego ślubu. Większość Pań jednak decyduje się włączyć bieliznę do codziennego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *