Tajemniczy powiew kobiecości

czarne rajstopy

Rajstopy czy pończochy? A może czas odważyć się i wypróbować pas do pończoch? Kobiety od pokoleń zastanawiają się jak zaskoczyć partnera i spowodować, by nie mógł oderwać od nich oczu. Prowokują strojem, gestem i zachowaniem.

Cudownie lekkie, subtelnie delikatne, a może wyzywająco kuszące? W całej feerii wzorów i rodzajów pasów do pończoch dostępnych na rynku trudno jest od razu zdecydować się na wybór tego jednego jedynego, wymarzonego modelu. Szczęśliwie, pomocne mogą będą wskazówki, którymi powinnyśmy się kierować dokonując tego jakże trudnego wyboru. Pasy do pończoch wprawdzie stanowią doskonałe uzupełnienie damskiej bielizny, to jednak muszą zostać perfekcyjnie dobrane, aby mogły spełnić swoją uwodzicielską i kuszącą funkcję.

Rozmiar ma znaczenie

Najważniejszym czynnikiem przy wyborze pasów do pończoch jest prawidłowe określenie rozmiaru. Nie ma chyba nic gorszego niż źle dobrany pas, który w wyniku nieumyślnie popełnionego błędu na etapie jego doboru, zaczyna zjeżdżać na biodra właścicielki, lub na przykład prześwituje i odznacza się spod jej ubrań. Aby uniknąć takiej niefortunnej i krępującej sytuacji, pierwszym krokiem w wyborze tego elementu kobiecej garderoby, powinien być precyzyjny pomiar talii i bioder. Na podstawie tych danych będzie możliwe dobranie jednego z wielu modeli pasów. Tylko wtedy, idealnie dobrane i dopasowane do kobiecej sylwetki pasy do pończoch zagwarantują atrakcyjny wygląd ich właścicielki, a jej samej dadzą zniewalające poczucie komfortu.

Różnorodność to podstawa

Rynek oferuje mnóstwo różnorodnych modeli pasów do pończoch. Stanowią one niezwykle kobiece uzupełnienie damskiej bielizny. Każda z pań, która zapragnie stać się właścicielką tego wyjątkowego elementu garderoby, powinna określić rodzaj swojej sylwetki, a następnie zdecydować się na jeden z wielu dostępnych modeli. Są wśród nich pasy określane mianem garter belt oraz girdle. Pierwszy z nich, otwarty z tyłu, pasuje do większości ubrań, drugi natomiast najlepiej prezentuje się pod obcisłymi rzeczami. Doskonale wygląda pod wąską spódniczką lub przylegającą do ciała sukienką. Odpowiednio dobrane pasy do pończoch nie tylko spełnią swoją uwodzicielską funkcję, dodatkowo mogą jeszcze pomóc w perfekcyjnym wymodelowaniu damskiej sylwetki. Która z nas tego nie pragnie?

Feeria materiałów i barw

Śmiało można powiedzieć, że tyle ile jest kobiet, tyle upodobań i indywidualnych preferencji. Każda z nas marzy o czymś innym, posiada swoje oczekiwania względem koloru oraz rodzaju materiału noszonych ubrań. Na szczęście współczesny rynek bieliźniany dysponuje ogromną gamą barw i różnorodnością materiałów użytych przy produkcji pasów do pończoch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *