Pojęcie brafitting’u

brafitting

Przechadzając się alejkami w mieście czy w galeriach handlowych coraz częściej możemy spotkać się z obco, wręcz dziwnie brzmiącym określeniem – brafitting. U wielu osób budzi skojarzenie nazewnictwa nowej kolekcji, u jeszcze innych zbliżającą się wielkimi krokami wyprzedaż. W gruncie rzeczy wspomniane słowo nie ma nic wspólnego z żadnym z wymienionych skojarzeń. A zatem, cóż to takiego? Mianem brafittingu’u nazywamy sposób dostosowania biustonosza w taki sposób, aby jego użytkowniczka nie tylko dobrze się w nim czuła, ale również efektownie wyglądała. Wspomniane pojęcie nie jest terminem nowym, jednak dla wielu wciąż stanowi nazewnictwo, z którym do tej pory niewiele mieli wspólnego. Na szczęście brafitting rozpościera coraz większy krąg i wpływa na budowanie świadomości u kobiet, że prawidłowy dobór biustonosza jest naprawdę rzeczą szalenie ważną.

Jak wynika z badań, ponad 80 procent przedstawicielek płci żeńskiej nie wie, w jaki sposób dokonać wyboru odpowiedniego stanika lub nosi źle dostosowany. Choć wyniki te nie są zbyt zadawalające, jeszcze do niedawna prezentowały się znacznie gorzej. Duży udział w poprawie tych ekspertyz mają brafittierki – specjalistki od brafitting’u, które dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu pomagają paniom dokonać trafnego i rozsądniejszego zakupu.

Coraz chętniej robimy zakupy w sklepach internetowych, bo jest taniej, wygodniej oraz mamy większą dostępność do licznych marek. Jednak, o ile kupno spodni czy bluzki nie stanowi zbyt wielkiego problemu, tak przy wyborze stanika powinniśmy skierować swoje kroki do lokalnych butików, gdzie brafitting stanowi usługę wliczoną do ceny nabycia określonego biustonosza. Na miejscu czekają na nas panie, które w perfekcyjny sposób pomogą dobrać idealny rodzaj stanika, co w sieci jest rzeczą niemożliwą. Musimy pamiętać, że choć sklepy internetowe coraz bardziej podnoszą jakość świadczonych usług, to jednak nie są jeszcze w stanie spełnić wszystkich oczekiwań swoich klientek, jak jest to zauważalne choćby w kategorii doboru idealnego biustonosza.

Dlatego, jeśli naszym marzeniem jest posiadanie takiej bielizny, która w perfekcyjny sposób podkreśli atuty naszego ciała, jednocześnie maskując wszelkie jego niedoskonałości, warto udać się do profesjonalnego sklepu, który prowadzi brafitting. Idealnie dobrany stanik przyniesie nam sporą dawkę satysfakcji, a eksponowanie walorów kobiecego ciała stanie się przyjemnością, o jakiej nawet przez chwilę nie śniłyśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.