Toughbook CF-H2 Field STD – recenzja

komputer

Upłynęło już dużo czasu, od kiedy tablety pojawiły się po raz pierwszy na rynku szeroko pojętej elektroniki. Od swoich początków przeszły długą drogę ewolucji i dziś jednoznacznie kojarzymy je z dużymi, smukłymi ekranami. Urządzenia tego typu w znacznej mierze służą do rozrywki, lecz istnieją również bardzo wyspecjalizowane warianty zaprojektowane od podstaw z myślą o wykorzystaniu jako narzędzie pracy. Doskonałym ich przykładem może być Toughbook CF-H2 Field STD produkcji dobrze znanej marki Panasonic.

Dla kogo przeznaczony?

Wystarczy jeden rzut oka na tablet, aby jednoznacznie stwierdzić, że to sprzęt stworzony z myślą o profesjonalistach. Jedynym elementem wspólnym z komercyjnymi urządzeniami jest duży ekran, pozostałych na próżno szukać w większości tabletów. Dedykowaną grupą odbiorców są specjaliści, którzy potrzebują solidnego narzędzia pracy, które nie zawiedzie ich w trudnej sytuacji i nie będą mu straszne wymagające warunki zewnętrzne. Każdy fachowiec z pewnością doceni funkcje, które posiada Toughbook CF-H2 Field STD.

Najważniejsze cechy

Kluczowym parametrem urządzenia jest niezwykle odporna obudowa, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Najlepszą gwarancją jej wytrzymałości są certyfikaty, które posiada tablet, nie tylko IP65 potwierdzający odporność na kurz i strumienie wody, ale również MIL-STD-810G oznaczający bardzo rygorystyczną normę amerykańskiej armii. Dla specjalisty na pewno duże znaczenie będzie miała podwójna bateria o dużej pojemności, która zapewni komfortową pracę nawet do 7 godzin. Tablet Toughbook CF-H2 Field STD został wyposażony w szeroką gamę portów w szybkie USB 3.0, co umożliwia jego używanie w najróżniejszych warunkach. Nie bez znaczenia są także szerokie możliwości rozbudowy sprzętu, dzięki czemu każdy będzie w stanie dostosować go do swoich potrzeb. Kluczowe podzespoły takie jak procesor Intel i5-3437 wraz z zintegrowaną kartą graficzną Inter HD 520 stoją na wysokim poziomie i zapewniają płynną pracę nawet przy wymagających aplikacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *