Nowe formy rozrywki od TS

zakłady lotto przez internet

Gry liczbowe to najpopularniejsze w Polsce legalne gry losowe, które opierają się na typowaniu liczb z określonej puli na kuponie. Zakłady należy wysłać w punkcie lotto lub przez internet – w przeciwnym razie nie będą miały wartości.

Nowoczesna technika

Totalizator Sportowy stale dotrzymuje kroku rozwojowi techniki. Od niedawna do dyspozycji klientów są zakłady lotto przez internet. Nie trzeba już wychodzić z domu i szukać kolektury. Wystarczy wejść na stronę, obstawić liczby i zapłacić przelewem bankowym. Dla bardzo niezdecydowanych jest dodatkowa opcja, czyli system „chybił – trafił”. Działa on podobnie, jak w przypadku tradycyjnej kolektury, w której również możemy wybrać taki sposób obstawiania.

Wygrane

Zakłady lotto przez internet mają jeszcze jedną zaletą – zachęcając jak najwększą ilość ludzi zwiększamy automatycznie pulę pieniędzy w grze. To z kolei oznacza dużo większe wygrane. Jeżeli nikt nie wygra tego dnia, kwota przechodzi automatycznie na kolejne losowanie, co znacznie pobija stawkę. Kilka takich kumulacji z rzędu potrafi dać naprawdę zawrotne sumy, co widać po największej do tej pory wygranej, jaka miała miejsce w 2012 roku. Szczęśliwy milioner „zgarnął” wówczas imponująca kwotę ponad 36 milionów złotych.

Nowinki od totalizatora

Wprowadzone niedawno zakłady lotto przez internet to tylko jeden ze znaków czasu. Kolejnym jest planowe wdrożenie nowego projektu Totalizatora Sportowego, który przewiduje uruchomienie w tym roku 50 punktów, w których staną automaty do gry z niskimi wygranymi. Pierwsze z nich mają być oddane do użytku już w czwartym kwartale tego roku.

Podstawa prawna

Pierwszego kwietnia weszła w życie ustawa porządkująca przepisy dotyczące gier hazardowych. Nowelizacja zmienia starą ustawę, która regulowała przepisy od 2009 roku. Zmiana to m.in. wprowadzenie silnej kontroli państwa nad automatami do gier. Zgodnie z ustaleniem, maszynami do gier ma zarządzać Totalizator Sportowy, który należy do Skarbu Państwa. Spółka przeznaczy jednak na to własne środki, które pozyskuje ze swojej działalności. Części składowe potrzebne do wykonania automatów będą nabywane na naszym rodzimym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *