Czy haft komputerowy jest najlepszą techniką zdobienia odzieży?

Haft konputerowy

W ostatnich latach coraz bardziej popularne staje się przemysłowe zdobienie odzieży. Wśród wielu technik dostępnych na naszym rynku zasadniczo wyróżnia się nowoczesna forma tradycyjnego haftu, mianowicie haft komputerowy.

Metoda jaką jest haft komputerowy, posiada wiele zalet, dzięki którym mogła znaleźć się w gronie najbardziej ekskluzywnych i pożądanych technik jakie są obecnie stosowane. Należy zaliczyć do nich takie cechy jak niezwykłą trwałość i wytrzymałość na wszelkiego rodzaju zniszczenia, na jakie podatne są np zwykłe termo-nadruki. Dzięki zastosowaniu maszyn sterowanych komputerowo produkcja haftu może odbywać się teraz na dużo większą skalę, a my mamy pewność że cała wyprodukowana seria jednego wzoru będzie niemal identyczna – ubytki zdażają się bowiem niezwykle rzadko. Nie należy zapominać również o tym że haft komputerowy oferuje nam szeroką gamę wzorów i kolorów i można stosować go na wszystkich materiałach tekstylnych: koszulkach, torbach, polarach czy czapkach i wielu innych.
Znajomośc techniki nie jest jednak wszystkim. Ważną rzeczą jest wybór odpowiedniej firmy która zagwaranuje produkt
najwyższej klasy, spełniający wszystkie nasze oczekiwania. Przy wyborze odpowiedniej placówki należy najpierw przeprowadzić rozeznanie. Pamiętajmy że na wysoką jakość końcowego produktu wpływ mają zastosowane surowce. Ponadto ważne jest aby park maszynowy był odpowiednio wyposażony i zmodernizowany. Nie zapominajmy także o ludziach – wykwalifikowana i doświadczona kadra umiejętnie obsłuży sprzęty, tak by efekt końcowy był jak najlepszy.
Wśród wielu hafciarni działających na terenie Polski na naszą uwagę zasługuje firma Carol mająca swoją siedzibę w Radwanicach koło Wrocławia.
Firmy tego typu posiadają obszerną ofertę i nie ograniczają się jedynie do produkcji haftu komputerowego, ale także nadruku, aplikacji laserowej, wyklejania, foto druku oraz tekstylnych produktów reklamowych, w tym odzieży, Eko-toreb, flag i wielu innych. Warto zwrócić uwagę czy interesująca nas firma  wykonuje także haft komputerowy, nadruki na t-shirtach, kubkach, samochodach, torebkach, flagach. Zanim dokonasz zakupu zwróć uwagę na jakość koszulek reklamowych np. uznanej firmy Promostars. Dobra Firma posiada bogaty park maszynowy co pozwala także na wykonywanie nadruków w różnorodnych technikach, wśród których możemy wyróżnić:

  • Sitodruk
  • Flex/Flock
  • Sublimacje
  • Termotransfer
  • Druk bezpośredni

Oprócz tego dobre przedsiębiorstwo  zajmuje się również drukiem mało i wielkoformatowym, plakatami, ulotkami, wizytówkami a także:

  • bannerami
  • tablicami informacyjnymi
  • flagami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *