Coś do poczytania!

dary anioła cassandra clare

dary anioła cassandra clareMiłośnikom literatury Fantasy nie trzeba przedstawiać wybitnej autorki Cassandry Clare. Jedną z jej popularniejszych powieści w ostatnim czasie jest „Dary Anioła”. To niesamowicie skomplikowana, przesycona magią i wartką akcją historia, która na pewno zainteresuje każdego miłośnika fantasy, ale również osoby postronne, które chciałyby jednak spróbować tego typu literatury. Historia o powstaniu pół ludzi pół aniołów – rasy Nephilim idealnie wkomponowuje się w trendy jeżeli chodzi o tematykę literatury fantasy.

Książka Dary Anioła Cassandry Clare to niesamowicie ciekawa historia, o wielu wątkach i wielu płaszczyznach rozumienia. Dzięki temu każdy miłośnik fantasy znajdzie w niej coś dla siebie, co sprawi, że jeszcze chętniej będzie on sięgał po książki z tego gatunku. Z całą pewnością jeżeli chodzi o takie wydania jak „Dary anioła” Cassandry Clare możemy być pewni, że jakość powieści nas nie zawiedzie, a wszystko to, co przeczytamy okraszone będzie niesamowicie dużą ilością magii i ciekawych historii, które na wiele czasu zapadną nam w pamięć. Taka jednak jest autorka, która we wszystkich swoich dotychczasowych książkach pokazywała wiele ciekawych podejść do świata fantasy i zjednywała siebie tym sposobem wiele osób, chcących rozpocząć na poważnie przygodę z ową literaturą. Aniołowie w powieści „Dary anioła” autorki Cassandry Clare mają wiele zadań. Zajmują się również utrzymywaniem porządku w złym świecie podziemia, gdzie rywalizują ze sobą wilkołaki, wampiry i czarodzieje. W powieści „Dary anioła”  Cassandry Clare wybucha jednak powstanie, które odmienia wszystko. Od tego momentu czeka nas jeszcze więcej zwrotów akcji i wiele ciekawych zaskoczeń. Na pewno więc żaden fan fantasy nie będzie się nudził. Popularna w ostatnim czasie powieść „Dary anioła” to opasły tom ciekawych przygód w świecie fantasy, który przypaść do gustu może nie jedynie samym miłośnikom fantasy, ale również wszystkim osobom, które starają się polubić ów literaturę.

Cassandra Clare jest doskonałym sposobem na to, by przekonać się do tego typu literatury, bowiem to jedna z bardziej w ostatnich latach rozpoznawalnych postaci tworzących powieści z gatunku fantasy. Zdecydowanie jest to książka, która ma szansę przypaść do gustu zarówno miłośnikom fantasy, którzy znają się na tej literaturze od wielu lat, jak również wszystkim tym, których celem jest dopiero zapoznanie się z ów literaturą i sposobem tworzenia tego typu powieści. Polecamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *