Kufry motocyklowe Givi

kufry motocyklowe givi

kufry motocyklowe giviSzukasz dobrego i solidnego kufra motocyklowego, sprawdź kufry motocyklowe Givi? Przeznaczenie kufra docenisz jeśli jesteś pasjonatem romantycznych przejażdżek i pikników, bardzo fajnym rozwiązaniem jest stolik chowany w bocznych pokrywach kufra. Kufry motocyklowe Givi są niezastąpionym wyposażeniem każdego motocyklisty, który chce w pełni cieszyć się swoim pojazdem. Kufry to za mało? Nic, się nie stało zobacz bagażniki do kufrów, który może posłużyć jako miejsce do kasku. Dostępne są dwa rodzaje kufrów: centralne i boczne, płyty do montażu kufrów oraz stelaże. Jeśli cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo mamy dla Ciebie światła stopu oraz pilot do zdalnego zamykania do kufrów motocyklowych Givi. Na stronie znajdziecie MOTOkonfigurator, który wybiera produkty według marki, modelu oraz rocznika motocykla, nie ma więc możliwości, że zakupiona rzecz nie będzie pasować do Twojej maszyny.

W dalekich trasach na pewno prędzej czy później przyjdzie potrzeba nawodnienia organizmu, aby mieć wodę lub napój zawsze przy sobie niezbędnym gadżetem okażę uchwyt na dwa bidony do kufra motocyklowego Givi. Udając się w podróż we dwójkę warto też pomyśleć o komforcie jazdy nie tylko swoim, ale także swojego pasażera, przydatny w tym przypadku okaże się chromowane oparcie do kufra z naszego sklepu, zapewnia on niesamowitą jazdę ze względu na to, że plecy naszego współtowarzysza się nie męczą, a wygodnie spoczywają na oparciu. Chromowane oparcie pasują tylko do wybranych modeli motocykli na co trzeba zwrócić uwagę przy jego wyborze. Do swojego kufra motocyklowego Givi możemy zamocować też praktyczny uchwyt, który znacznie ułatwia chwyt kufra w dłoni oraz zdejmowanie i ponownie zakładanie go na motor. Kufry takie są wykonane naprawdę zmyślnie, a wszystko po to, aby motocyklista czerpał z takich akcesoriów radość. W końcu o to chodzi w jeździe motocyklem prawda?

Przydatne też mogą okazać się naklejki odblaskowe na kufer oraz siatki mieszczące się pod jego pokrywą do zamontowania na przykład apteczki, by zawsze była pod ręką. Istnieje także siatka przeznaczona do montażu na pokrywie sprzętów jakim są kufry motocyklowe Givi , bądź z tyłu motocyklu pod którą możemy zabezpieczyć kask. Nieodzowną rzeczą dla posiadaczy siatek na kufrze są pierścienie do mocowania. Jeśli Twoją pasją są motocykle – wybierz najwyższą jakość produktów, zapraszamy na zakupy na www.dlamotocykla.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *