Dlaczego warto grać w ruletkę przez internet?

Ruletka to gra o długich tradycjach, sięgających XVII w. Przez wieki podlegała licznym modyfikacjom, z których wyłoniły się jej dwie najpopularniejsze wersje: europejska (zwana też niekiedy francuską bądź klasyczną) oraz amerykańska. Współcześnie ruletkę nazywa się „Królową gier hazardowych”, a obydwie jej odmiany można znaleźć w kasynach na całym świecie. W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskuje także ruletka przez internet.

Ruletka online w zasadzie niczym się nie różni od tradycyjnej rozgrywki w prawdziwym kasynie. Rozgrywka jest nieco szybsza ze względu na błyskawiczne losowanie, ale wysokość nagród nie różni się od tych uzyskiwanych w kasynach stacjonarnych. Właściciele kasyn online dokładają wszelkich starań, aby oferowana przez nich rozgrywka w niczym nie ustępowała swojej odpowiedniczce z realnego świata. W efekcie za pośrednictwem przeglądarki internetowej możemy sobie zagrać w obydwie odmiany ruletki: europejską (z jednym zerem) oraz amerykańską (z dwoma zerami). Stół do gry w ruletkę prezentowany na stronie kasyna online wygląda tak samo jak ten w kasynie stacjonarnym, a wszystkich zakładów dokonujemy klikając myszką na odpowiednich polach.

Ruletka przez Internet – dlaczego warto

Ruletka przez internet pozwala obstawiać i wygrywać zarówno wirtualne, jak i prawdziwe pieniądze. Dzięki temu stwarza ona fantastyczne warunki do zapoznania się z zasadami gry i treningu, zwłaszcza jeśli chcemy przyswoić sobie bardziej skomplikowane systemy i strategie gry. Jednym z podstawowych czynników decydujących o wygranej w ruletce jest przewaga kasyna, która w odmianie europejskiej wynosi 2,7%, zaś w amerykańskiej 5,26%. Celem każdego gracza jest zminimalizowanie tej przewagi, czyli de facto zwiększenie własnych szans na wygraną. W tym celu przyjmuje się różnego rodzaju systemy do gry w ruletkę, a zaletą ruletki przez internet jest możliwość spokojnego ich stosowania w domowym zaciszu, bez rozpraszającego tłumu gapiów nad głową.
Istnieje wiele metod na „przechytrzenie” kasyna, i choć żadna nie jest niezawodna, to jednak przynajmniej teoretycznie przybliżają nas one do wygranej. Niezależnie od tego jaki system wybierzemy, kluczowe dla jego powodzenia jest konsekwentne trzymanie się obranego sposobu gry, nawet jeśli mamy do czynienia z serią porażek.

Ruletka przez Internet

Podstawowe strategie gry w ruletkę polegają na regularnym stawianiu na określony kolor, połówkę koła (tzn. numery od 1 do 18 lub od 19 do 36), bądź też numery parzyste/nieparzyste. Różne kombinacje tych metod (np. czerwone 19-36) można stosować w powiązaniu z innymi systemami. Na przykład system D’Alembert nakazuje konsekwentnie stawiać na określone numery zwiększając stawkę po każdej porażce i zmniejszając ją po każdej wygranej. Z kolei system Piwot bazuje na wypatrzeniu najczęściej losowanej liczby i konsekwentnym stawianiu na nią przez pełne 35 losowań. Ruletka przez internet pozwala na dokładne wypróbowanie wszystkich systemów i wybór tego, który uznamy za najskuteczniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *