Galaxy Visitor 3 – model dla wszystkich

Galaxy Visitor 3 to zdalnie sterowany model wielowirnikowca, który posiada elektryczny napęd, dzięki czemu jest tak chętnie rozchwytywany przez miłośników tego typu urządzeń. Oprócz tego ten model wyposażony jest w system kamery video, co jeszcze bardziej zwiększa jego jakość i uznanie wśród miłośników takich urządzeń. Galaxy visitor 3 przeznaczony jest dla każdego i z pewnością każdy będzie zadowolony z takiego modelu.

System mechaniki modelu Galaxy visitor 3 składa się z zespołu centralnego z zasilaniem, czterech zespołów napędowych, a także posiada zabudowaną kamerą video. Śmigła napędzane są bezpośrednio przez silniki, zaś elektroniczny stabilizator powoduje stabilizację modelu w czasie lotu. Ten model szczególnie wyróżnia się spośród wszystkich innych, ponieważ wyposażony jest w kilka innowacyjnych i zaawansowanych funkcji takich. Do tych funkcji zalicza się na przykład tryb sterowania inteligentnego. Polega to na sterowaniu względem pozycji pilota. Oprócz tego w tym modelu dostępna jest redukcja czułości sterowania, kontrola czujnika przyspieszeń, a także automatyczny powrót z możliwością sterowania położeniem nadajnika. Właśnie ten model przeznaczony jest dla początkujących oraz średnio zaawansowanych pilotów. Galaxy visitor 3 dla ułatwienia sterowania posiada takie funkcję jak follow mee oraz commeback , czyli podążaj za mną i powrót do nadajnika, a także funkcję utrzymywania wysokości. W tym modelu dostępne są też dwa tryby lotu. Jest to tryb konwencjonalny oraz tryb inteligentny. W trybie konwencjonalnym ruchy drążków odpowiadają ruchom modelu względem jego przodu, natomiast w trybie inteligentnym ruchy drążków odpowiadają zawsze ruchom modelu względem pilota, dzięki czemu nie trzeba pamiętać w którą stronę obrócony jest model. Wśród dodatkowych funkcji znajduje się też opcja signal loss, która polega na tym, że jeżeli w trakcie lotu dron utraci połączenie z nadajnikiem, to zatrzyma się i zawiśnie na wysokości około trzech metrów. Jeśli po upływie pięciu sekund, dron nie wznowi połączenia z nadajnikiem przystąpi do automatycznego lądowania.

To urządzenie posiada jeszcze mnóstwo innych zalet, które nadają mu jeszcze większej atrakcyjności. Galaxy visitor 3 nadaje się zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz. Oprócz tego posiada jeszcze sześciu -osiowy system kontroli lotu, z regulowaną czułością żyroskopu, który umożliwia mu super-stabilny lot. Ponadto posiada elektroniczne trymery w nadajniku oraz oświetlenie LED, które nadaje mu lepszej orientacji w trakcie lotu. Cała konstrukcja jest bardzo wytrzymała i odporna na małe upadki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *