Czym wyróżnia się posadzka epoksydowa Sikafloor?

posadzka epoksydowa

Wysoką wytrzymałość chemiczną jest w stanie zagwarantować klientom posadzka epoksydowa Sikafloor, którą wykonać są w stanie wyspecjalizowane w tym zakresie firmy. Charakteryzują się one także atrakcyjnym wyglądem. Z takiego rozwiązania korzysta bardzo wielu przedsiębiorców oraz właścicieli obiektów użyteczności publicznej. Posadzka może powstać w bardzo różnej kolorystyce, a mnogość rozwiązać poszerza się także z racji możliwości zastosowania piasków. Oprócz wysokiej wytrzymałości chemicznej wykorzystanie posadzki epoksydowej Sikafloor jest w stanie zagwarantować bardzo dobrą przyczepność do podłoga oraz szczelność, jakiej nie jest w stanie zapewnić żaden inny system. Jeśli chodzi o kolejne zalety, jakie należy wyróżnić w przypadku posadzki tego typu to bez wątpienia zaliczyć do nich można także ponadprzeciętnie wysoką wytrzymałość, która związana jest z uderzaniem oraz ścieraniem powierzchni.

Gdy przez dłuższy czas wziąć na tapetę właściwości, jakimi wyróżnia się posadzka epoksydowa Sikafloor nie sposób zapomnieć o braku pylenia oraz dostępności wielu rozmaitych kolorów, w których może zostać wykonana posadzka. Może okazać się, że posadzka dekoracyjna znajdzie zastosowanie przykładowo na basenie. Dla klientów duże znaczenie może mieć dodatkowo fakt, iż taka posadzka może zostać ułożona w bardzo cienki warstwach. Niezależnie od indywidualnych preferencji inwestora istnieje szansa, aby zachować atrakcyjny wygląd pokrytej powierzchni. Posadzki epoksydowej Sikafloor gwarantują satysfakcjonująco długi czas eksploatacji, które może być liczony w latach. Kolejnym plusem zastosowania takiego rozwiązania jest niewątpliwie fakt, iż posadzki tego typu są łatwe, gdy chodzi o utrzymanie ich czystości.

Każda posadzka epoksydowa Sikafloor może zostać wykonana w krótkim czasie, a jej wytrzymałość chemiczna oraz mechaniczna jest w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Grubość warstwy posadzki zaczyna się od 0,3 mm, a może wynieść maksymalnie nawet 12 mm. Bez cienia wątpliwości posadzki epoksydowe Sikafaloor powinny zostać wykonane przez profesjonalistów, którzy maja duże doświadczenie w realizowaniu takich inwestycji. Warto zaznaczyć, że posadzka tego typu może być zastosowana tylko w miejscach, które nie są narażone na działanie promieni słonecznych, o czym zdaje się zapominać spore grono osób. Takie rozwiązanie nadaje się także we wnętrzach magazynów, po których często poruszają się nawet wózki widłowe. Równie dobrze można zastosować je w magazynie z żywnością, bowiem posadzka jest bezwonna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *