System CRM-zalety

Informatyzacja dotyka naszego życia coraz częściej i coraz śmielej. Okazuje się, że każdego roku przybywa komputerów zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w firmach. Co najważniejsze, nie brakuje nam ludzi, którzy lepiej znają się na informatyce i na wdrażaniu takich systemów. Jednym z lepszych, dostępnych na rynku systemów są systemy CRM-odpowiedzialne za kontakty z klientami. Każdy przedsiębiorca chce się jak najlepiej kontaktować z ludźmi, którzy przecież przynoszą pieniądze do jego firmy. Okazuje się, że każdego roku przybywa firm, które się komputeryzują poprzez wdrażanie różnych systemów informatycznych. Dziś przyjrzymy się systemowi CRM

Skrót CRM pochodzi od angielskiej frazy „Customer Relationship Management”, co oznacza w dosłownym tłumaczeniu zarządzanie relacjami z klientami. Zatem jest to system, który na pewno będzie nam pomagał w zarządzaniu kontaktami z klientem. Na stronie firmy Polkas dostępny jest jeden taki system, którym warto się zainteresować. Jest to System CRN GoNet. Jak on działa i dla kogo jest dedykowany? Jest to system CRM przeznaczony zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm działających w różnych branżach. Ułatwia kontakt z klientami i przyczynia się do rozbudowywania relacji na linii firma-klient. Wdrożenie tego systemu pociąga za sobą naprawdę wiele zalet, część z nich, to: szybki dostęp do danych klienta, który umożliwia łatwiejsze kontaktowanie się z nim. Dzięki temu, gdy nastanie pilna potrzeba  kontaktu, nie trzeba szukać danych gdzieś daleko, wystarczy jedynie spojrzeć do programu. Kolejną zaletą jest archiwizacja wszelakich form kontaktu, czyli chociażby maili, czy smsów-nieocenione w spornych kwestiach, gdy trzeba się upewnić, czy wszystko jest w porządku. System CRM GoNet oferuje także możliwość szybkiego tworzenia i wysyłania ofert do klientów, także tych klientów, do których mamy indywidualne podejście. Niebywałą zaletą tego oprogramowania, która zostanie dojrzana przede wszystkim przez kadrę zarządzającą jest możliwość przypisania konkretnego zadania konkretnemu pracownikowi. Dzięki temu, każdy wie, co ma robić. System CRM GoNet składa się z wielu modułów podstawowych, oraz modułów dodatkowych. Moduły podstawowe, to takie moduły, jak klienta, korespondencji, zadań, raportów, administracyjny, towarów i wysyłania faksów. System ten można rozszerzyć także o moduły dodatkowe, takie, jak moduły: ofertowania i obsługi, rezerwacji zasobów, towarów, replikacji, serwisowy, wydruków, czy integracji z centralą telefoniczną Slican, oraz integracji z programem fakturująco – magazynowym.

Podsumowując, program ten jest naprawdę uniwersalnym narzędziem, które możemy zastosować właściwie w każdym przedsiębiorstwie. Co najważniejsze, dzięki swojej uniwersalności umożliwia także skorelowanie z innymi programami, które zainstalowane są w informatycznym systemie naszej firmy. Dzięki specjalistom z Polkas, każdy z nas może zintegrować System CRM GoNet z innymi programami z rodzaju ERP, pochodzącymi od Sage, Comarch, oraz z programem Enova.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *