Baby jogger

Amerykańska pomysłowość i niekonwencjonalne podejście do opieki i spędzania czasu z małym  dzieckiem sprawiły, ze powstała najbardziej znana na świecie marka wózków dla dzieci- Baby Jagger. Wózki tej amerykańskie firmy są dostępne już w Polsce. Czym się wyróżniają? Jakie słowa mogą je obrazowo i najlepiej określić? Cóż słów tych jest wiele.

Baby Jogger – wózki pierwsza klasa

Zadowoleni klienci jednym tchem wymieniają:  Baby Jagger to nowoczesność, funkcjonalność, trwałość, solidność.  Wózki tej  firmy mają sportową sylwetkę, dzięki czemu zwracają uwagę aktywnych rodziców. Choć  poszczególne modele różnią się od siebie,  to jednak maja też stałe elementy, które gwarantują jednolitą jakość. Oprócz ciekawego sportowego wyglądu wózki baby Jagger wyróżnia też niezwykły, szybki i łatwy system składania.  Chcąc złożyć wózek pociągamy tylko mocniej specjalną rączkę i wózek jest złożony. Jest to tak łatwe, ze na jednej ręce możemy trzymać dziecko, a drugą ręką złożymy w tym samym czasie wózek. Po złożeniu wózek zajmuje bardzo mało miejsca, co na pewno docenią mieszkańcy bloków lub małych domków. Wózek Babby Jogger bez problemu zmieścić można pod łóżkiem, w szafie, w kącie. Rodzice korzystający z wózków tej firmy podkreślają często, że wózek ten jest tak skonstruowany, że sprawdza się na każdym terenie. Nie ważne czy gładki asfalt, czy nierówny chodnik- dziecko nie jest  narażone na niewygodę, czy niepotrzebne wstrząsy.  Wózki Baby Jogger mają też dodatki takie jak w innych standardowych wózkach. Wózek wyposażony jest w kilka pojemnych schowków, do których możemy włożyć najpotrzebniejsze rzeczy (pieluszkę, butelkę z piciem, chusteczki) .

baby jogger

Wózeczki Baby Jogger wyposażone są też w dużą, wielopozycyjną budę ( z małymi otworkami by można było kontrolować co robi maleństwo). Wózek ma też dodatkowe szelki, które zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem czy przemieszczeniem się.  Jeśli kompletujemy właśnie wyprawkę dla dziecka musimy kupić wózek. Warto zdecydować się na to co najlepsze, najbardziej trwałe, najwygodniejsze. Choć wybór wśród wózków dziecięcych jest bardzo duży, to raczej żaden produkt nie dorówna wózkom Baby Jogger. Wózki są naprawdę bardzo wygodne, zajmują mało miejsca i są trwałe. Zatem jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko wózek z pewnością nam posłuży.  Wózki Baby Jogger doceniane są szczególnie przez kobiety, które jeśli muszą same zając się dzieckiem.  Nie mają one żadnych problemów ze złożeniem wózka i umieszczeniem go na przykład w samochodzie.  Wyjmowane kółka, rączka za pomocą której można jednym pociągnięciem złożyć wózek są wielką zaletą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *