Jeansowe koszule męskie – z czym łączyć?

koszule męskie

Ciekawie skomponowane jeansowe koszule męskie mogą skutecznie uatrakcyjnić codzienne stylizacje, nadając im modnego, ale i efektownego wyrazu. Ich zaletą jest również uniwersalność wykorzystania, ponieważ stanowią taki element garderoby, który można zestawiać na wiele różnych sposobów.

Tego typu koszula w miejskiej stylizacji najczęściej występuje obok poszarpanych jeansów, narzutki oraz kurtki parki. Do tego wysoko sznurowane obuwie i cała stylizacja staje się niezwykle oryginalna. Jeansowe koszule męskie mogą być zestawiane również w wersji total denim look. Decydując się jednak na takie połączenie, musimy pamiętać, aby jeansowa koszula była o kilka tonów jaśniejsza od spodni. Bezpieczniej zaś będzie wybrać koszulę ombree, która ożywi stylizację i nada jej harmonijnego wyrazu. Niegdyś połączenie w stylu total denim look było nie do pomyślenia, dziś przy odrobinie wyczucia oraz wiedzy na temat zestawiania poszczególnych elementów garderoby, jest jak najbardziej mile widzianym rozwiązaniem.

Kombinacji na noszenie jeansowej koszuli męskiej jest naprawdę wiele. Świetnym tego przykładem jest zestawienie jasnych chinosów z tego typu elementem garderoby. Taka stylizacja jest uniwersalna, albowiem równie dobrze sprawdzi się podczas gorących, upalnych dni, jak w czasie chłodów. Chinosy to doskonała alternatywa dla tak popularnych jeansów. I nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało coś w tym zakresie ulec zmianie.
Jeansowe koszule męskie równie dobrze wyglądają w towarzystwie kardiganu. W chłodniejsze dni jest to zestawienie bardzo mile odbierane. Nie tylko zapewni właścicielowi poczucie modnego wyglądu, ale również zagwarantuje mu komfort termiczny, gdy na dworze będzie zimno. Jaki kardigan sprawdzi się w tym zakresie najlepiej? Warto wybierać cienkie sweterki o gładkiej fakturze lub grube, dodatkowo ozdobione w norweskie wzory.

Mówiąc o sposobach zestawiania koszul męskich, nie można oczywiście pominąć ich połączenia z marynarkami. Aby zyskać modną stylizację, najlepiej skomponować ją z modelem w sportowym wydaniu, niekoniecznie w gładkim kolorze. W tym zakresie idealnym rozwiązaniem będzie model wzbogacony o delikatną krateczkę lub melanż.

Koszule jeansowe u wielu osób z pewnością jeszcze budzą skojarzenia o kowbojach, muzyce country i oczywiście Chucku Norrisie. Warto włożyć to jednak między bajki, gdyż współczesne jej modele stawiają na fason slim, interesujące dodatki w postaci zatrzasków czy kolorowych szwów, jak również styl vintage, wzbogacony o przebarwienia czy przetarcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *