Jakie spodnie dla puszystych?

spodnie dla puszystych

Czy panie noszące większe rozmiary mogą liczyć na znalezienie w sklepach modnych spodni pasujących do ich figur? Oczywiście! Trzeba tylko wiedzieć, gdzie takich spodni szukać. Najlepsze do tego celu są specjalne sklepy odzieżowe, w których kupimy spodnie dla puszystych oraz całą gamę innych produktów odzieżowych przeznaczonych dla osób o nieco większej niż standardowa tuszy. Naturalnie odzieży w większych rozmiarach możemy poszukać także w tradycyjnych sklepach odzieżowych, jednak w tym przypadku nasz wybór będzie zwykle dużo bardziej ograniczony – większość projektantów tworzy ciuchy mając przed oczami chyba tylko i wyłącznie obraz szczupłych modeli i modelek rodem z telewizyjnych wybiegów.

spodnie dla puszystychJeśli nie mamy alternatywy i jesteśmy skazani na tradycyjne sklepy odzieżowe – jakaś alternatywa zawsze jest, chociażby w postaci sklepów internetowych – to warto zastanowić się, jakie rodzaje spodni dla puszystych będą dla nich najlepsze.

Warto rozważyć dwie podstawowe opcje – zakup spodni stosunkowo luźnych lub spodni obcisłych, czyli legginsów. W pierwszym przypadku wybór może być nieco mniejszy, bo i spodni w dużych rozmiarach jest znacznie mniej na rynku. W drugim przypadku wybór będzie większy, chociażby z uwagi na strukturę materiałową tego typu spodni – są rozciągliwe i nawet puszysta osoba wciśnie się w nieco mniejszy rozmiar, choć takich decyzji zakupowych nie warto podejmować zbyt pochopnie. Zbyt ciasne legginsy będą niewygodne, a przy okazji mogą rozejść się na szwach lub po prostu wyglądać na nas nieestetycznie. Niezależnie od tego, na które spodnie dla puszystych się zdecydujemy, ważne jest, żeby były one dla nas wygodne i nam się najzwyczajniej w świecie podobały.

Wybierając luźniejsze spodnie dla puszystych, starajmy się poszukiwać modeli, które będą dopasowane górą i nieco luźniejsze w nogawkach. Taka konstrukcja spodni nadaje im większej zwiewności, dzięki czemu osoba puszysta również wydaj się bardziej szczupła, a jej sylwetka nieco zgrabniejsza. Ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o ten typ spodni, jest również opcja nieco krótszych nogawek. Spodnie rybaczki to doskonały wybór na lato, również dla pań noszących większe rozmiary. Z jednej strony tego typu spodnie zapewniają dużą wygodę. Z drugiej pasują do różnych typów sylwetek i to niezależnie od tego czy ktoś ma kilka kilogramów nadwagi czy też figurę przysłowiowej osy. Wśród klasycznych spodni dla pań z lekką nadwagą do zaakceptowania są również różnego typu jeansy. Ważne jedynie aby nie wybierać biodrówek, które bardziej pasują do osób szczupłych. Jeansy z podniesionym stanem będą nie tylko bardziej wygodne, ale i lepiej dopasowane do figury osoby puszystej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *