Wąsik precz – depilacja laserem

depilacja laserowa - wąsik

Wąsik? Jeśli i Ciebie dotyczy ten problem, może warto byłoby rozważyć wykonanie zabiegu depilacji laserowej?

Nieestetyczny wąsik może się pojawić właściwie u Pań w każdym wieku. Walka z nim za pomocą tradycyjnych metod może być bardzo uciążliwa. Niejedna kobieta w kwiecie wieku wylała morze łez z powodu tej przypadłości.  Stosowanie takich przyrządów, jak na przykład golarki czy pensety często okazywała się zawodna. Zmusza kobietę po pierwsze do ich codziennego stosowania, a po drugie, chyba jeszcze gorsze, odrastające włoski są coraz grubsze i bardziej sztywne. Wąsik, który chciałybyśmy, aby był zupełnie niewidoczny, taki jest. Niestety wciąż pozostaje dyskomfort w strefie dotyku. 

Przyczyny pojawienia się wąsika u kobiet mogą być różne. Niektóre Panie zmagają się z nim od wczesnych lat dzieciństwa, u innych pojawia się on z wiekiem. Geneza pojawienia się wąsika może polegać na różnych problemach hormonalnych. Niestety, zmiana diety nie bardzo pomoże pozbyć się wąsika. Pomocne okazać się może uzupełnienie niedoborów hormonalnych, ale zazwyczaj rozwiązuje ono problem tyko częściowo.

Najskuteczniejszą metodą walki z kobiecym wąsikiem jest depilacja laserowa. Epilacja możliwa jest do przeprowadzenia na przykład tutaj: http://la-nika.pl/depilacja-laserowa/. Klinika ta może się pochwalić sprzętami do depilacji najwyższej jakości (laser Icon firmy Palomar.) Laserowa depilacja przywróci pewność siebie każdej zmartwionej swoim wyglądem Pani. Zazwyczaj zabiegu dokonuje się jednorazowo. Istnieje liczba przypadków, w których ze względu na intensywność zjawiska trzeba zabieg powtórzyć, jednak są to sytuacje nieliczne. Tym Paniom, które boją się depilacji laserowej – od razu mówimy, że jest to zabieg bezbolesny i w miarę szybki. Nie trzeba na niego poświęcać wielu godzin, a po skończeniu zabiegu można normalnie funkcjonować.

Specjaliści w gabinetach wykazują się ogromną wyrozumiałością i sprawiają, by podczas zabiegów każda z Pań czuła się wyjątkowo i nie poddawała się stresowi, który zazwyczaj szybko mija. Depilacja laserowa pozwala na nowo uwierzyć w siebie. Nie trzeba już się wstydzić i można odsłonić twarz z pełną dumą i uśmiechem! Ceny za taki zabieg wahają się od kilkuset złotych wzwyż. Właściwie, w dzisiejszych czasach zabiegi tego typu stopniowo tanieją i coraz częściej stać na nie przedstawicielki wszystkich grup społecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *