Nowej generacji telefon aQooQoo loco dla najmłodszych

aqooqoo loco

Produkty aQooQoo loco to absolutna nowość na polskim rynku. Markę stworzono z myślą o potrzebach urządzeń oraz oprogramowania, dzięki którym możliwe staje się edukowanie własnych dzieci i stopniowe ich oswajanie z nowinkami elektronicznymi. Pierwszym produktem tej firmy jest telefon, który zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach nowoczesnych technologii.
Telefon aQooQoo loco jest niezwykle lekki, bo waży zaledwie 56 gram. Dodatkowo niesamowicie wytrzymały i z powodzeniem zmieści się do każdej dziecięcej kieszeni. Jego obsługa jest wręcz intuicyjna i poradzi sobie z nią każdy szkrab. Obsługa tego urządzenia ogranicza się do wyboru określonego przycisku, dzięki któremu zadzwonimy w określone miejsce oraz szybki kontakt z wybranymi czterema numerami. Wszystko to sprawia, że aQooQoo loco może być użytkowane nawet przez dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać. Posiadanie takiego urządzenia sprawia, że w sytuacji zagrożenia dziecko niemal natychmiast może zawiadomić swojego opiekuna o zaistniałym niebezpieczeństwie albo po prostu może podzielić się z bliskimi osobami swoim szczęściem.
Niewątpliwym atutem telefonów aQooQoo loco jest pełna kontrola otoczenia, w jakim znajduje się dziecko, a także tego, z kim maluch może się kontaktować. To rodzic dokonuje w aparacie wszelkich ustawień, dzięki czemu ma wgląd zarówno do połączeń przychodzących, jak i wychodzących, a także wpisów z książki telefonicznej czy też edycji godzin, w jakich dziecko ma prawo korzystać z urządzenia.
W telefonach aQooQoo loco można ograniczyć kontakty dziecka do jedynie 22 numerów. Wszelkie połączenia oraz wiadomości tekstowe pochodzące z numerów innych niż zapisanych w telefonie, są automatycznie odrzucane. Zastosowanie funkcji „Monitor” sprawia, że rodzic może kontrolować to, co dzieje się w zasięgu dziecka, bez konieczności angażowania do tego innych środków. Dodatkowa usługa „odbiornik GPS” powoduje, że na żądanie rodzica, aparat może wskazać dokładną lokalizację, w jakiej znajduje się aktualne położenie urządzenia. Opiekun otrzymuje wiadomość tekstową z linkiem do mapy.
Aparat aQooQoo loco jest aktywny u wszystkich operatorów komórkowych, działających na terenie Polski, bez konieczności ściągania blokad czy innego rodzaju zabezpieczeń. Znajdujący się dodatkowo zegarek, szybciej oswaja dzieci z umiejętnością odczytywania aktualnej godziny. Przy każdym wciśnięciu wygaszacza, uruchamia się tarcza zegarowa z aktualną godziną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *