Karmy dla psów marki Brit

Brit

Współcześnie w sprzedaży jest bardzo wiele karm dla zwierząt – nie wszystkie jednak kosztują tyle samo i oferują skład odpowiedni dla naszych podopiecznych. Z tego powodu, przed wyborem karmy dla swojego zwierzaka domowego, należy przede wszystkim przeanalizować skład oraz dowiedzieć się więcej o firmie, która produkuje dany pokarm. Jedną z bardziej powszechnych na polskim rynku zoologicznych firm jest marka Brit, oferująca karmy dla psów i kotów.

Jest to jedna z niewielu marek, które prowadzą produkcję swoich pokarmów w bliskim sąsiedztwie Polski. Karmy marki Brit produkowane są bowiem w Czechach, w trzech nowoczesnych halach produkcyjnych, spełniających wszystkie standardy, które stawiane są przez producentami pokarmów dla zwierząt. Obecnie firma wykonuje karmy w dwóch głównych półkach jakościowych: premium oraz superpremium. Różnią się one przede wszystkim składem, analizą analityczną oraz ceną za worek o danej wadze. Wszystkie produkty stosowane przez firmę, niezależnie od jakości karmy, pochodzą jednak z pewnych źródeł oraz są na bieżąco monitorowane pod kątem jakości.

Marka Brit słynie przede wszystkim z produkcji karmy dla psów. Tutaj do wyboru są karmy sygnowane nazwą klasyczną w wymiarze premium, a także karmy z linii Brit Care, oferujące pokarm jakości superpremium. Wszystkie karmy podzielone są na grupy wiekowe psów, do których są dostosowane – od szczeniąt aż po psy starsze. Dodatkowo, istnieje również podział ze względu na rozmiar psów, od S do XL. Zauważone zostały również zwierzęta z problemami na tle otyłości – dla nich przygotowana została karma w linii „light”, oferująca mniejszy bilans kaloryczny każdego posiłku przy jednoczesnym zaspokojeniu poczucia głodu. Podobny podział stosowany jest w przypadku karm dla kotów, tutaj jednak wybór jest bardziej ograniczony.

Karmy Brit wykonywane są z różnych składników mięsnych. Występuje tutaj powszechnie mięso z kurczaka, ale również z jagnięciny czy ryby. W sprzedaży są również karmy dla psów wrażliwych, zawierające indyka. Dla bardzo wybrednych czworonogów znajdzie się również karma z dziczyzną. Można wybrać również karmy bezzbożowe, głównie w linii Brit Care, a także klasyczne karmy zawierające zboża – z linii premium.

Prócz karm suchych dla psów kotów, marka wykonuje również karmy w puszkach oraz saszetkach. Dodatkowo, do kupienia są różne dodatki dedykowane poszczególnym gatunkom. Należą do nich np. kiełbasa dla psów albo witaminy poprawiające jakość sierści. Ostatnio marka przekazała do sprzedaży także smakołyki do wykorzystania podczas treningów z psami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.